Kostiumy Kapitan Ameryka

Poczuj się jak Twój ulubiony superbohater i bądź jak Kapitan Ameryka!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Kapitan Ameryka

Kapitan Ameryka (Captain America), a raczej Steven „Steve” Rogers to superbohater znany z licznych serii komiksowych wydawanych przez Marvel Comics. Kapitan Ameryka w założeniu miał być uosobieniem patriotyzmu i potęgi USA. Jego towarzyszem jest James "Bucky" Barnes - późniejszy legendarny Zimowy Żołnierz.

Wbrew powszechnej opinii Kapitan Ameryka nie był pierwszym superbohaterem wykorzystującym tematykę flagi Stanów Zjednoczonych. Shield nosił na sobie pancerny kostium z kuloodporną tarczą na piersi (zwraca się uwagę na uderzające podobieństwo do wczesnej tarczy Kapitana Ameryki, która w późniejszych wydaniach była już okrągła. Na dodatek obie postacie łączyła podobna geneza: Shield tak jak bohater Marvela zyskał nadludzkie moce po zażyciu serum superżołnierza, którego twórca został zabity przez hitlerowców.

Przebranie Kapitana Ameryki

Jeśli wybierasz się na bal przebierańców z tematyki superbohaterowie i nie wiesz za co się przebrać na imprezę przebieraną, jesteśmy tu by Ci pomóc. Oferujemy Ci stroje Kapitana Ameryki idealne na każdą okazję. Kup strój Kapitana Ameryki dla dzieci lub dla dorosłych. Ale uwaga, to jeszcze nie wszystko - u nas znajdziesz także ubranka dla psa z kategorii Kapitan Ameryka.

Kapitan Ameryka nosi obcisły kombinezon, który z powodzeniem podkreśla jego muskulaturę. Kolory kombinezu Kapitana Ameryki to niebieski, biały i czerwone. Te kolory przeważają na stroju Kapitana Ameryki. Maska Kapitana Ameryki zasłania głównie jego oczy i zostawia dolną część szczęki otwartą, abyś łatwiej mógł się komunikować na Twojej imprezie przebieranej. Dodatkowo strój Kapitana Ameryki kompletuje jego tarcza - okrągła w czerwono-białe pasy z gwiazdą w środku.

W Funidelia znajdziesz stroje Kapitana Ameryki, przebrania Kapitana Ameryki, tarcze Kapitana Ameryki (dla dzieci i dla dorosłych), maski i wiele innych akcesoriów!

Top