Stroje zawody

Gdy byłeś dzieckiem, kim chciałeś być w przyszłości? Teraz możesz być kim chcesz z tymi jakże zabawnymi kostiumami popularnych zawodów. Jeśli od zawsze wiedziałeś, do czego się nadajesz... teraz możesz zrealizować swój plan. Nasze stroje pomogą ci pochodzić w butach pilota, policjanta, astronauty, czy pielęgniarki. A może wolisz pływać po morzach i oceanach jak żeglarz? Albo gasić pożary z pomocą kostiumu strażaka? Zbierz swoich znajomych i stwórzcie razem kostium grupowy. Połącz się z kimś w parę i stańcie się duetem złodziei, policjantami na służbie, doktorem i pomocną pielęgniarką, czy pilotem i zawsze uprzejmą stewardessą... Nasze stroje są dostępne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nigdy nie jest za późno by zająć się swoją wymarzoną pracą. Wybierz profesję dla siebie!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Przebrania Zawody

Kim chciałeś zostać, jak byłeś dzieckiem? Strażakiem, astronautą, pilotem, nauczycielem, pokojówką, żołnierzem, policjantem, a może ratownikiem? W Funidelia chętnie wracamy do czasów naszego dzieciństwa i mamy dla Ciebie oryginalny pomysł na przebranie: stroje zawodów!

Strój strażaka

Wiemy, że od dawna marzysz o tym, żeby zostać strażakiem! Dzięki nam Twoje marzenie może w końcu się ziścić. Czego potrzebujesz? Oczywiście musisz zaopatrzyć się w strój strażaka, kask strażaka, gaśnicę strażaka i sikawkę strażaka - tak przygotowany możesz ugasić każdy pożar. Jeśli jesteś dziewczyną mamy dla Ciebie idealny strój strażaczki: ugasisz pożar rozpalonego do czerwoności serca Twojego dzielnego mężczyzny!

Strój pielęgniarki

A może wolisz ratować ludzi na stole operacyjnym i chcesz przebrać się za pielęgniarkę? Strój pielęgniarki w przeróżnych wariantach czeka na Ciebie w tej sekcji. Skompletuj Twoje przebranie pielęgniarki dobierając strzykawkę i czepek: tak przebrana za pielęgniarkę nie będziesz miała sobie równych.

Strój policjanta i strój policjantki

Lubisz stawiać czoła występkowi i zawsze stajesz po stronie sprawiedliwości? Strój policjanta (lub strój policjantki) będzie dla Ciebie idealny. Kostium policjanta składa się głównie z długich spodni (lub z dopasowanej spódnicy), z koszuli policjanta i z czapki policjanta. Przebranie policjanta możesz uzupełnić dobierając sztuczny pistolet i inne dodatki.

Dzięki naszym przebraniom za najbardziej klasyczne zawody z powodzeniem możesz przygotować się na Twoją imprezę tematyczną w stylu zawodów. Przebierz się za policjanta, pielęgniarkę, lekarza lub strażaka i szykuj się na imprezę stulecia. Twoja impreza karnawałowa okaże się prawdziwym hitem, jeśli wybierzesz jedno z naszych przebrań. Idealny pomysł na przebranie grupowe i na jakąkolwiek imprezę przebieraną.

";Spełnij Twoje marzenia z dzieciństwa i przebierz się za strażaka, pielęgniarkę lub za policjanta. 3509;Disfraces de Superhéroes & Villanos;/kostiumy/superbohaterowie/3509;kostiumy/superbohaterowie;Stroje Superbohaterów: Boom! Pow! Sprawdź nas! | Funidelia;Stroje Superbohaterów i Złoczyńców, dzięki którym będziesz jak legendarni bohaterowie i czarne charaktery wielkiego ekranu;Stroje Superbohaterów;Bądź superbohaterem w swoim domu i na swojej imprezie!;"

Urodziłeś się aby walczyć ze złem, pomagać innym, czujesz że posiadasz super moce? Superman, Batman i Spiderman to Twoi idole z dzieciństwa? Jesteś superbohaterem albo superbohaterką! Teraz jedyne czego potrzebujesz to oryginalny strój superbohatera, który idealnie się wpasuje do Twojej nowej tożsamości... W Funidelia znajdziesz to, czego potrzebujesz! Stroje wysokiej jakości, repliki filmowe, oryginalne nadruki lub także stroje w korzystnej cenie i bardziej ekonomiczne dla tych mniej wymagających. Jeśli w Twoich żyłach płynie superbohaterska krew, przypadną Ci do gustu nasze kostiumy Batmana, kostiumy Supermana, kostiumy Green Lantern, kostiumy Flasha, kostiumy Wonder Woman, kostiumy Iron Mana, kostiumy Thora, kostiumy Hulka, kostiumy Kapitana Ameryki, kostiumy Czarnej Wdowy, kostiumy Spidermana, kostiumy Strażników Galaktyki, czy kostiumy X-Mena.

Jak widzisz - jest w czym wybierać. Przebrania superbohaterów z oryginalną licencją DC Comics czy Marvel czekają na Ciebie w Funidelia. Stroje superbohaterów na każdą kieszeń dostępne na karnawał czy na bal przebierańców. Przebieranie się nigdy nie było tak proste!

Kostium superbohatera i kostium superbohaterki

Stroje z oryginalną licencją DC Comics, Marvel: stroje superbohaterów - największy wybór w Internecie. Bądź kim chcesz, zostan ulubionym superbohaterem dzięki Funidelia. Tylko u nas znajdziesz tak duży wybór strojów superbohatera z oryginalną licencją. Dzięki nam możesz kupić strój Supermana, strój Batmana, strój Catwoman, strój Spidermana i wielu innych superbohaterów w wersji dla dzieci i dla dorosłych. A może szukasz stroju psa? To teraz nie problem! Funidelia to także szeroki wybór strojów dla psa z kategorii superbohaterowie. Superbohaterze, świat czeka na Twoją pomoc! Przywdziej swój strój superbohatera i leć zbawiać obywateli od zła i występku!

Top