Konfetti

Jeśli szukasz dekoracji, która nada twojemu domowi bardziej zabawowy wygląd, konfetti to idealny wybór. W naszym katalogu online znajdziesz szeroki wybór ozdób na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Serpentyny i konfetti to nieodłączny element każdego ważnego wydarzenia. Zapoznaj się ze wszystkimi opcjami kształtów i wzorów konfetti: zwykłe, w wielu kolorach, kartonowe z nadrukiem, czy konfetti w kształcie płatków kwiatów. Na Funidelii znajdziesz tradycyjne papierowe serpentyny, ktore rzuca się ręką, ale także specjalne armatki do ich wystrzeliwania. Dodaj swojej imprezie nieco kolorów!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Konfetti to niezbędny dodatek do każdego wydarzenia! Dodaj swojej imprezie nieco koloru i mnóstwo zabawy, z pomocą tych dekoracji w wielu kształtach i stylach

Konfetti to zabawne dekoracje, które nadadzą charakteru każdej specjalnej okazji: imprezie urodzinowej, przyjęciu weselnemu, czy Karnawałowi. Dodaj nieco koloru wydarzeniu, na które zostałeś zaproszony. Rzucaj konfetti ręcznie, lub użyj armatki, dostępnej na naszej stronie w wersjach różnej wielkości. Rozsyp wszędzie wokół ozdoby w temacie Krainy Lodu, Spongeboba Kanciastoportego, My Little Pony, Psiego Patrolu, czy Wojowniczych Żółwi Ninja lub wybierz klasyczne, wielokolorowe serpentyny.

Top