Stroje Batgirl dla dziewczynek

Kto powiedział, że dziewczynki mogą nosić tylko różowe stroje i być księżniczkami? To nieprawda! Mogą z powodzeniem przebierać się za superbohaterki i wyglądać lepiej niż ktokolwiek inny w kostiumie z Batgirl.

Jeśli twoja córka marzy o stroju Batmana na najbliższe przyjęcie, masz szczęście. W naszym katalogu znajdziesz wiele dostępnych modeli i wzorów: od kostiumów Batgirl (różowych lub klasycznych czarnych) do najbardziej dziewczęcych wersji przebrania Robina. Mamy urocze stroje Kobiety Kot oraz arlekina w stylu Harley Quinn.

Gdy już dowiesz się, który z naszych kostiumów z Batmana najbardziej przypadł twojej pociesze do gustu, nie zapomnij o odpowiednich akcesoriach do niego. Będziesz potrzebować batarangów, być może peleryny, a nawet wzmacnianych tytanem rękawiczek. Z pewnością przydadzą się one w walce przeciwko złoczyńcom z Gotham.

Możesz też urządzić własne bat-przyjęcie w domu. Wystarczy, że każdy członek rodziny przebierze się za inną wersję Batmana. Niech wszyscy wiedzą, kto rządzi miastem!

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 4 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top