Kostiumy Indianie

Chcesz być jak dzielny Indianin lub Indianka?

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Indianie Stroje

Karnawał nadszedł w pełni, a Ty wciąż szukasz pomysłu na przebranie na imprezę? Totalnie nie wiesz za co się przebrać? Znajomi namawiają Cię na przebranie, na które nie masz ochoty? Nie bój żaby, w Funidelia jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które nigdy nie zawodzi: przebranie Indianina lub przebranie Indianki.

Twoje stroje Indianina i Indianki świetnie skomponują się z dodatkami Cherokee, które także znajdziesz u nas. Pamiętaj, że Indianie to bardzo waleczni ludzie, a ich dłonie zawsze dzierżą broń taką jak noże, oszczepy i inne

Na Twoją imprezę karnawałową, halloween czy na imprezę tematyczną, proponujemy Ci motyw przewodni Indianie. Strój Indianina i strój Indianki powinny z powodzeniem załatwić sprawę. Jeśli szukasz pióropusza lub akcesoriów Indianina, to także nie problem - w Funidelia mamy to, czego szukasz. Jesteśmy specjalistami od organizacji imprez karnawałowych, a te w temacie indiańskim wychodzą nam nadzwyczajnie dobrze!

Poczuj się jak prawdziwy Indianin, rdzenny mieszkaniec Ameryki i ruszaj na podbój imprezy. Impreza indiańska jest świetnym pomysłem na imprezę dla dorosłych, ale i nie tylko. Wyobraź sobie imprezę przebieraną dla dzieci w stylu indiańskim: na podłodze tipi Indianina, gromadka dzieci przebranych za Indian i Indianki, na głowie pióropusze, na nogach buciki z frędzlami, w dłoni osczep indiański, a na twarzy wymalowane barwy indiańskie. Super widok! Jeśli chcesz urządzić podobną imprezę także u siebie w domu i z Twoimi dziećmi, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Bądź jak prawdziwy Cheerokee i szykuj się na Twoją imprezę przebieraną.

Top