Stroje Drag Queen

Przebieranie się za kobietę jest hitem każdego wieczoru kawalerskiego czy spotkania w gronie facetów. Te przebrania kobiety dla mężczyzn to jedne z najlepiej sprzedających się strojów z naszego katalogu online. Stań się uwodzicielską pielęgniarką lub odważną ratowniczką plażową. Oferujemy też kostiumy zakonnicy, Marilyn Monroe, hawajskiej tancerki hula, panny młodej, czy króliczka Playboya. Może te przebrania nie są zbyt eleganckie, ale z pewnością zapewnią ci mnóstwo świetnej zabawy! Przemień się w Królewnę Śnieżkę, nadaj sobie tytuł Miss Universe, lataj jak tęczowa wróżka, lub opowiedz bajkę Czerwonemu Kapturkowi, będąc w kostiumie Wilka przebranego za babcię. Masz mnóstwo opcji do wyboru!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Zastanów się, które przebranie kobiety dla mężczyzn najbardziej ci się podoba i zamów je już teraz. Salwy śmiechu gwarantowane!

Te przebrania kobiety dla mężczyzn to jedne z najśmieszniejszych strojów. Są one idealnym niegrzecznym wyborem na wieczór kawalerski/panieński. Obserwuj, jak panowie zmieniają się w super kobiece postacie z pomocą tych kostiumów, i nie zapomnij o dodatkach, takich jak peruka i odpowiedni makijaż. Bez nich przebranie nie będzie kompletne. Jeśli twój kumpel się żeni, namów go by na czas wieczoru kawalerskiego zmienił się w gwiazdę filmu i muzyki, dzięki przebraniu Marilyn Monroe. Jeśli wolisz coś zabawniejszego, obejrz nasze stroje ratowniczki plażowej lub uczennicy. Te kostiumy z pewnością przyciągną uwagę ludzi. Efekt przemiany mężczyzny w kobietę nie może być śmieszniejszy i bardziej ekstrawagancki!

Top