Stroje Legion Samobójców

Te kostiumy z Legionu Samobójców pozwolą ci przyłączyć się do najlepszej drużyny złoczyńców na świecie. Legion Samobójców zrzesza najbardziej niebezpiecznych przestępców z uniwersum komiksów DC, dając im jeden wspólny cel. Za którego superłotra chcesz się przebrać? Na Funidelii znajdziesz stroje Harley Quinn, Jokera, Deadshota i Killer Croca. Zapoznaj się z naszą kolekcją przebrań najróżniejszego typu. Mamy licencjonowane gadżety, obcisłe kombinezony morphsuit, zestawy kostiumowe i koszulki. Oferujemy także wszystkie maski postaci oraz ich akcesoria - dla przykładu, peruki - potrzebujesz ich by dopełnić swój strój. Już wiesz, że Legion Samobójców to grupka złożona ze złych gości. Od ciebie zależy co zrobisz, gdy staniesz się jednym z nich!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Legion samobójców (Suicide Squad) to amerykański film akcji z 2016 roku w reżyserii Davida Ayera, wchodzący w skład filmów z serii DC Extended Universe.


Tajna agencja rządowa o nazwie A.R.G.U.S pod kierownictwem Amandy Waller , tworzy drużynę Legion samobójców składającą się z najgroźniejszych przestępców na świecie. W skład zespołu wchodzą między innymi takie postacie jak Harley Quinn, Kapitan Boomerang, Enchantress, Deadshot i szef oddziału Rick Flagg. Chcesz być taki jak oni? Nic prostszego! Dajemy Ci możliwość przebrania się za Harley Quinn, za Jokera i za innych bohaterów Legionu Samobójców Suicide Squad.

Top