Stroje Liga Sprawiedliwych

Jeśli masz zamiar razem z kolegami zaprowadzić porządek na świecie, pomogą Ci w tym nasze stroje z Ligii Sprawiedliwości!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Justice League

stroje-justice-league

Śmietanka z DC Comics spotyka się raz na jakiś czas w celu walki ze złem na świecie. Wspólnie, kilku superbohaterów łączy swoje siły i walczy przeciwko jednemu wspólnemu wrogowi. Nazywają się Ligą Sprawiedliwych, a my mamy wszystkie ich kostiumy.

Jeśli szukasz idealnego przebrania grupowego, stroje Ligii Sprawiedliwości będą strzałem w dziesiątkę. Każdy z Was będzie mógł przebrać się za innego bohatera i poczuć się jak prawdziwy zbawiciel.

Niektórzy z członków Ligi Sprawiedliwych są baaaardzo znani i należą do kwintesencji superbohaterów. Batman, Superman czy Wonder Woman - któż ich nie zna? Ale, jak to w życiu bywa, do tej ekipy raz na jakiś dołączają nowe postacie, a inne z nich odchodzą. Do wyżej wspomnianej trójki superbohaterów dopisać można także Aquamana, Flash'a (Barry Allen), Marsjanina Łowcę i Zieloną Latarnię (Hal Jordan) - to oni są założycielami Ligii Sprawiedliwych.

Za pierwszym razem pojawili się na scenie wszyscy razem, po śmierci ich lidera, siedmiu mieszkańców planety decyduje się zejść na Ziemię w celu walki o nowy tron. To właśnie wtedy najbardziej znani superbohaterowie ze świata fikcyjnego DC zdali sobie sprawę, że jeśli połączą wszystkie swoje siły, mogą być potężniejsi i łatwiej będzie im pokonać wroga. Tak też się stało - superbohaterowie postanowili razem stawić czoła wrogowi.

Inni członkowie Ligi Sprawiedliwych to bohaterowie tacy, jak na przykład: Elongated Man czy Green Arrow.

Powody, dla których warto mieć kostium z Ligi Sprawiedliwych

superman-justice-league

Biorąc pod uwagę to, jak wygląda dzisiejszy świat, nie wydaje nam się, aby złym pomysłem było zejście na ziemię i zaprowadzenie porządku wśród wszechobecnego chaosu. Wyobrażasz sobie, że Ty możesz być jedną z osób, która dba o ład świata? Liga Sprawiedliwości współczesnego świata prawdopodobnie raz na dobre zaprowadziłaby ład w naszym życiu.

Pierwszy krok: zadbaj o swój look. W naszym katalogu znajdziesz kostiumy Ligi Sprawiedliwych - wszystkie, które przydadzą Ci się do zbawienia świata od występku i zła.

Żarty na bok - dysponując strojem z Ligi Sprawiedliwości, obojętnie do którego członka Ligi by nie należał, możesz zarówno wybrać się na imprezę przebieraną z tematyki superbohaterów, lub także razem z przyjaciółmi stworzyć oryginalne przebranie grupowe, gdzie każdy z Was przebrałby się za innego bohatera z Ligi Sprawiedliwych.

Samoakceptacja i życie w zgodzie z samym sobą są bardzo ważne dla naszego samopoczucia, lecz pamiętaj, że zawsze raźniej robić rzeczy w grupie! Ponadto, Twój strój z Ligi Sprawiedliwości może idealnie nadać się na premiery filmowe, targi komiksów, imprezy tematyczne czy urodziny. Jeśli masz dzieci, taki kostium jak nic może przydać się Twojemu Maluchowi w szkolnych przedstawieniach.

Kostiumy z Ligi Sprawiedliwych dla wszystkich

wymagających. I tak jak już wspominaliśmy, mamy nawet stroje Ligi Sprawiedliwych dla psów. Hau hau!

Nieważne, czy szukasz profesjonalnego stroju o wysokim poziomie wykończenia, który świetnie nada się na promocję Twojej firmy, czy na premierę filmową, czy też jeśli jesteś cosplayerem amatorem... W naszym katalogu znajdziesz kostiumy z Ligi Sprawiedliwych o wysokim standardzie wykończenia, z licencją oficjalną lub reprodukcje strojów, które pojawiały się na dużym ekranie.

Z drugiej strony, jeśli Twój budżet jest nieco szczuplejszy i to, czego szukasz to strój karnawałowy, kostium na bal przebierańców czy na wieczór panieński lub kawalerski, zobacz naszą ofertę strojów klasycznych i standardowych z tematyki Liga Sprawiedliwości.

Dodatkowo, biorąc pod uwagę fakt, że kostiumy głównych bohaterów zmieniały się na przestrzeni lat, my także nie chcieliśmy zostać w tyle - w Funidelia znajdziesz najnowsze tendencje, które odpowiadają strojom z Ligi Sprawiedliwości, które znaleźć można w każdej części filmu lub komiksu. Tym sposobem znajdziesz u nas strój Batman classic, jak i na przykład strój Supermana z filmu, w którym tych dwoje walczy ze sobą.

Jednak warto mieć na uwadze fakt, że tych dwoje superbohaterów to jedynie wierzchołek góry lodowej, jeśli o pomysł na przebranie chodzi. Obojętnie, czy jesteś chłopakiem, czy dziewczyną, pamiętaj że u nas możesz poczuć się jakikolwiek z ulubionych superbohaterów lub superbohaterek. Kostium Wonder Woman w naszej ofercie dostępny jest w różnych wersjach - chociaż każdy z nich łączy wspólny mianownik (jak na przykład złota opaska na głowę z gwiazdą na środku lub czerwony top albo gorset z "W" w jego środkowej części), każdy jest wyjątkowy na swój sposób.

Inne propozycje: Strój Flasha lub Zielonej Latarni

green-lantern

Chociaż prawdą jest, że tych troje superbohaterów zaliczanych jest do śmietanki DC i do tych najbardziej kojarzonych z Ligą Sprawiedliwych, w jej skład wchodzi także inne postacie, które zasługują na naszą uwagę.

Warto tu wspomnieć o Flashu lub o Zielonej Latarni. Być może nie są oni najbardziej znani ze wszystkich, ale nie możemy zapomnieć o ich supermocach. Znasz kogoś tak szybkiego, jak Flash? I co powiesz o zielonym pierścieniu Zielonej Latarni, która dodaje mu mocy, której nie posiada nikt inny?

Jeśli stawiasz na szybkość, zdecydowanie bardziej przyda Ci się kostium Flasha. Cały czerwony z żółtą błyskawicą na piersi - z pewnością będziesz zauważony w tłumie. Do tego możesz dobrać czerwoną maskę z żółtymi detalami i uszami i Twoje przebranie za Flasha jest gotowe.

Jak samo jego imię wskazuje, zieleń jest kolorem, który dominuje w przebraniu Zielonej Latarni. Bohater nosi maskę na oczy, a na jego piersi widnieje pierścień - symbol jego supermocy.

Każdy z tych superbohaterów zasługuje na specjalny kostium - wszystkie te przebrania znajdziesz w naszej ofercie. Mamy wersje dla kobiet w postaci seksownych sukienek, jak i klasycznych przebrań. Panowie i dzieci także znajdą coś dla siebie.

Dodatkowo, jeśli w Twojej rodzinie znajduje się jakiś Maluch, który dopiero od kilku miesięcy stąpa po ziemi, masz super okazję - w Funidelia oferujemy szeroki wybór przebrań z Ligi Sprawiedliwości także dla niemowląt.

Giganci z Ligi Sprawiedliwych

Jak już wspomnieliśmy, od momentu uformowania się Ligi Sprawiedliwości, do grupy raz po raz dołączali nowi członkowie. Oto lista tych, którzy zasługują na szczególne uznanie:

Superman: od Kal-El do Clarka Kenta

stroj-supermana

Kal-El (imię, które nadane zostało Clarkowi przy narodzinach), pojawił się na Ziemi w wyniku podróży, którą odbył z ze swojej planety w rakiecie. Pewne małżeństwo ze Smallville, Kansas, natknęło się na uszkodzony statek kosmiczny, w którym znajdował się noworodek. Para postanowiła zaadoptować malucha, któremu nadali imię Clark Kent. Niemowlę zostało wychowane w atmosferze solidarności i nauczone, że warto poświęcać się dla innych i dla wspólnego dobra.

Z biegiem lat, Clark, który odnalazł swoje powołanie w dziennikarstwie, zaczął nabywać supermoce, które uaktywniały się gdy mężczyzna poddawał swoją skórę promieniowaniu UV.

Seria wydarzeń takich jak to oraz fakt, że mężczyźnie od młodości wpajane były wysokie wartości sprawiła, że Clark Kent został Supermanem. Ten superbohater charakteryzuje się niesamowitą siłą fizyczną, jest szybki i potrafi latać.

Dziennikarz i superbohater w jednym - życie Clarka Kenta nigdy nie było proste. Często mężczyzna zmuszony jest zrzucać swoje designerskie okulary w celu przywdziania czerwonej peleryny i niebieskiego kombinezonu z czerwonymi slipami na wierzchu (tak przynajmniej było w pierwszych filmach o superbohaterze). Mimo tak napiętego grafiku, Clark znajduje czas na amory. W tym momencie musimy wspomnieć o Lois Lane - także dziennikarce, którą nasz bohater poznał w pracy. Oboje pracowali w innych działach, co sprawiło, że na dobrą sprawę rywalizowali ze sobą - jednak tylko i wyłącznie w pracy.

Superman to jeden z założycieli Ligi Sprawiedliwości, choć jego relacja z pozostałymi superbohaterami miała swoje wzloty i upadki.

Batman jest po prostu bogaty

stroj-batman

"Jakie są twoje supermoce?", "Jestem bogaty". Tak wyglądała jedna ze scen w ostatnim filmie o Lidze Sprawiedliwości, gdzie Flash rozmawia z Batmanem. Tak właśnie jest - choć czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy, Batman to jedyny superbohater bez żadnych supermocy.

Jego osobowość kształtuje się już w czasach dzieciństwa, gdy jego rodzice zostają zamordowani przez przestępcę z Gotham City. Od tego czasu Bruce Wayne zdecydował się poświęcić swoje życie na walkę ze złem i występkiem. Pierwszym czynnikiem, który go do tego popchnął to oczywiście śmierć jego rodziców. Drugim to fakt pojawienia się Jokera w jego życiu. Joker to pierwszy czarny charakter z zaburzeniami psychicznymi, z którym przyszło się zmierzyć Batmanowi. Jednak Batman nie tylko walczy z konfliktami zewnętrznymi - największą walkę rozgrywa sam ze sobą.

Mimo tego, że ten superbohater nie posiada żadnych nadprzyrodzonych mocy, Batmana silną stroną jest niebywała inteligencja, umiejętności detektywistyczne, które opanował do perfekcji oraz wysoki poziom wiedzy naukowej, którą posiada. Dodatkowo jest silny fizycznie i baaaaaaaaardzo bogaty. Batman mieszka w posiadłości, pod która wybudował batjaskinię - miejsce, w którym składuje swoje gadżety oraz które także pełni rolę garażu dla jego pojazdu - batmobile.

Razem z Supermanem, Batman pokonał ostatnich siedmiu wojowników z planety najeźdźcy. To wydarzenie przyczyniło się do powstania Ligi Sprawiedliwych.

Wonder Woman: baaaaardzo waleczna superbohaterka

stroje-wonder-woman

Najbardziej znana na świecie wojownicza księżniczka z plemienia Amazonek nazywa się Diana Prince, choć imieniem, które wszyscy znają jest Wonder Woman. Na głowie zawsze nosi złoty diadem, na ramionach ma bransolety, a jej ciało opina seksowny i obcisły kostium Wonder Woman.

Obdarzona przez bogów nadludzkimi zdolnościami, Wonder Woman posiada całą gamę supermocy, które napędzane są ciężkimi treningami, od których nie stroni nasza superbohaterka.

Założycielka Ligi Sprawiedliwości, swoją pierwszą walkę w szeregach zespołu odbyła na rajskiej wyspie, która na długi czas zapadła w pamięć wszystkim fanom Ligi.

Biegnij, Flash, biegnij!

stroje-flasha

Ten superbohater z początku był spokojnym i raczej powolnym policjantem kryminalistycznym, do czasu gdy pewien wypadek uczynił z niego najszybszym superbohaterem na świecie.

Wszystko miało miejsce podczas jednej nocy, w laboratorium pełnym produktów chemicznych. Barry Allen, bo tak naprawdę nazywa się Flash, znajdował się w laboratorium właśnie w momencie, gdy uderzył w niego piorun. To zdarzenie sprawiło, że jego ciało przeszło zmianę. Nagle zaczął się przemieszczać szybciej, niż prędkość światła, jego refleks stał się niezwykle czujny, a sam Flash zyskał zdolność do podróży w czasie i w przestrzeni.

Żółty promień na czerwonym na jego piersi tworzy logo Flasha, który od czasu wypadku walczy ze złem. Kostium Flasha jest oryginalnym pomysłem na przebranie za ulubionego superbohatera z Ligi Sprawiedliwości. Sprawdź sam!

Cyborg: półmaszyna, półczłowiek

cyborg

Victor Stone był młodym studentem z obiecującą karierą sportowca na horyzoncie, do momentu, gdy jego ojciec, naukowiec specjalizujący się w nowych technologiach, zdecydował się przeprowadzić eksperyment ze swoim synem, w wyniku którego jego syn stał się cyborgiem (półczłowiekiem, półmaszyną).

Cyborg nie został ani porwany, ani nie uległ wypadkowi: to jego własny ojciec zamienił go w to, czym jest obecnie: w Cyborga.

Z początku Victor żywił nienawiść i niezrozumienie do swojego ojca, lecz wkrótce zrozumiał, że jego nowy look może przynieść mu wiele korzyści: chłopak będzie mógł bowiem stawić czoła złemu panującemu na świecie.

Mimo, że Cyborg nie od początku wchodził w skład zespołu, teraz dumnie zasila szeregi Ligi Sprawiedliwości.

Człowiek, który rozmawiał z rybami: Aquaman

stroj-aquaman

Oprócz posiadania trójzebu oraz bujnej czupryny (przynajmniej bazując na najnowszych wersjach tej postaci), Aquaman jest w stanie komunikować się z wszelkimi gatunkami morskimi oraz być pod wodą godzinami bez żadnego problemu.

Prawidziwe imię Aquamana to Arthur Curry. Mężczyzna mieszka z ojcem, który jest latarnikiem, a matką ojca jest wygnana z Atlantydy kobieta. Ojciec od młodości uczył Arthura jak przetrwać pod wodą korzystając z zawartego w wodzie tlenu.

Aquaman jest odporny na kule pociskowe i rzuca błyskawicami za pomocą swojego trójzęba. Dzięki tym, i innym, mocom, Aquaman zasila szeregi Ligi Sprawiedliwych.

Top