Michael Myers Halloween stroje i maski

Bądż jak Michael Myers z Halloween i przestrasz znajomych na śmierć!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje na Halloween

Buuuu!!! Nagle zrobiło się strasznie i ponuro...A to wszystko za sprawą Michaela Myersa z filmu Halloween.

Michael Myers urodził się w 1957, prawdopodobnie w Haddonfield, gdzie mieszkał ze swoją siostrą i z rodzicami. Nikt nie wiedział o jego chorobie psychicznej. W wieku sześciu lat, podczas halloween, Michael dokonał pierwszego morderstwa - zabił swoją siostrę. Michael Myers trafił do psychiatryka. Gdy był już dorosły, uciekł ze szpitala psychiatrycznego i od tej pory w białej, gładkiej masce i z nożem w ręku mordował ludzi. Swoją podróż rozpoczął od Haddonfield, rodzinnego miasta.

Wszyscy wiemy, że postać Michaela Myers paraliżuje wszystkich na każdej imprezie Halloween. Michael Myers nosi gładką, białą maskę z poważnym wyrazem twarzy, ma kasztanowe włosy, długi nóż i nosi zielony kombinezon robotniczy. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszej ofercie strojów Michaela Myersa na Halloween. Maska Michael Myers, kombinezon Michael Myers - teraz dostępne online w niskiej cenie.

Jeśli szukasz innych pomysłów na strój na Halloween, odwiedź naszą sekcję Halloween gdzie znajdziesz całą masę pomysłów na przebrania dla dzieci i dla dorosłych.

 

 

Top