Stroje na Oktoberfest dla mężczyzn (Bawarczyk)

Niech żyje święto piwa! Przebierz się za Bawarczyka i świętuj do upadłego!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Oktoberfest to niemiecki festyn, który odbywa się między wrześniem i październikiem nie tylko w bawarskim Monachium, ale i na całym świecie. Jest to największy festiwal folklorystyczny w Niemczech, obchodzony także w Polsce. Coraz częściej widzi się w Polsce dziewczyny przebrane za Bawarki, dzierżące hektolitry złocistego napoju, zwanego piwem. Funidelia, Twój sklep ze strojami na karnawał, oferuje Ci kostiumy, stoje, przebrania na tę wyjątkową okazję, jaką jest święto piwa. U nas znajdziesz stroje, dekoracje i akcesoria, dzięki których skutecznie wyróżnisz się z tłumu.

Bądź jak prawdziwy niemiecki macho i celebruj święto piwa razem z nami. Przebierz się za Bawarczyka, wybierz jedną z propozycji, którą Ci oferujemy, na przykład: strój bawarski, strój na Oktoberfest dla mężczyzn, czapka Bawarczyka, strój Niemca, kostium Tyrolczyk. Nie zapominaj, że w tej sekcji znajdziesz także całą masę dodatków na Oktoberfest jak na przykład okulary piwo, kapelusz Bawarczyka, kapelusz Tyrolczyka, przebranie za piwo i inne, podobne, stroje dla mężczyzn.

Zapraszamy Cię do naszej sekcji Oktoberfest , gdzie znajdziesz wszystkie produkty z kategorii Oktoberfest. Znajdziesz tam stroje na Oktoberfest, dekorację na Oktoberfest, akcesoria na Oktoberfest i wiele, wiele innych.

Top