Stroje stewardessa

Panie i panowie, witamy na pokładzie. Ten samolot do celu "rozrywka" zaraz wystartuje! Na Funidelii znajdziesz szeroki wybór kostiumów stewardessy. Zapoznaj się z wieloma wariantami strojów: seksownym, wyrafinowanym, eleganckim i w stylu retro. Mamy nawet przebrania w komplecie z wózkiem z napojami! Oferujemy kostiumy w wielu stylach i kolorach, z pewnością ktoryś przypadnie ci do gustu. Dopełnij swój strój z pomocą niezbędnych dodatków: nakrycia głowy, rękawiczek i wszystkiego, co pomoże ci wskazać pozostałym uczestnikom imprezy gdzie są wyjścia awaryjne. Załóż kostium stewardessy na najbliższe przyjęcie, czy podczas zabawy karnawałowej. Możesz też stworzyć strój dla pary, wystarczy że namówisz partnera na przebranie się za pilota... to z pewnością będzie hit imprezy. Zapnij pasy... ruszamy!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stewardessa Stroje

Twoim marzeniem jest pracować na pokładach samolotów jako podniebna kelnerka? Próbowałaś zdawać egzamin na stewardessę, lecz bez powodzenia? Oblałaś z powodu niskiego wzrostu czy niewystarczająco szerokiego uśmiechu? Nic się nie bój, Twoje marzenia mogą się spełnić dzięki nam. Oferujemy Ci strój stewardessy, dzięki któremu choć na jedną noc poczujesz się jak najprawdziwsza stewardessa. Pewnie już traciłaś nadzieję na spełnienie Twoich marzeń, a tu proszę - mamy dla Ciebie niespodziankę.

W tym dziale znajdziesz całe mnóstwo strojów stewardessy. Którą wersję wolisz? Seksowny strój stewardessy, kostium stewardessy w dużym rozmiarze, przebranie stewardessy w stylu lat 50? Taki strój karnawałowy świetnie komponuje się z wysokimi obcasami, z apaszką stewardessy oraz z czapką stewardessy - tak charakterstycznym detalem, który świetnie uzupełni Twój kostium.

Poczuj się jak dziewczyna pilota najwspanialszych linii lotniczysz i wzbij się w przestworza! Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość - wybór strojów stewardessy jest szeroki, spędzisz w tym dziale chwilę czasu. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki temu przebraniu za stewardessę masz szansę na zdobycie nagrody na najfajniejszy strój karnawałowy. Takie przebranie jest niezwykle oryginalne, a zarazem prosze i efektowne. Nie widuje się zbyt wiele dziewczyn przebranych za stewardessę, prawda? Dlatego razem z nami powinnaś postawić na oryginalność i przebrać się za podniebną kelnerkę.

Nasze oryginalne stroje stewardessy dostępne są w każdym rozmiarze - od XS do XL. Staramy się wpasować w każde gusta i rozmiary, dlatego oferujemy Ci jak największe możliwości. Przed wyborem Twojego stroju stewardessy skonsultuj dostępną tabelę rozmiarów i zmierz Twoje wymiary. Wybrałaś zły rozmiar? Nie martw się - u nas masz 14-dniowe prawo do zwrotu produktu.

Top