Kostiumy Super Mario Bros

It's a-me, Mario! Szykuj imprezę w stylu gier komputerowych razem z nami!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Super Mario Bros Stroje

Super Mario Bros. to kultowa gra komputerowa wyprodukowana w latach 80. przez Nintendo. Głównym bohaterem gry jest Mario niski Amerykanin pochodzenia włoskiego. Mario jest hydraulikiem i nosi charakterystyczną czapeczę z literą M jak Mario, czerwoną koszulkę i niebieskie spodnie na szelkach. Głównym celem Mario jest uratowanie Księżniczki Peach z rąk złego Bowsera. Księżniczka Peach natomiast to ukochana Mario. Księżniczka Peach rzadko walczy, lecz gdy zdarza jej się to, do tego celu używa parasola lub patelni. Księżniczka Peach ma długie blond włosy, nosi małą koronę i różową długą suknię.

Mario ma jednego brata: Luigi. On także jest hydraulikiem i razem z Mario mieszka w Brooklynie. Luigi jest nieco wyższy od swojego brata, mierzy 170 cm wzrostu. Luigi nosi zieloną charakterystyczną czapkę z nadrukowaną literą L jak Luigi, zieloną bluzkę i niebieskie szelki - tak jak swój brat.

Mario i Luigi mają dwóch złych kuzynów: Wario i Luigi. Wario po raz pierwszy występujew grze Super Mario Land II, w której jest głównym negatywnym bohaterem. Wario, tak jak jego bracia, także nosi spodnie na szelkach - tym razem fioletowe. Wario nosi także żółtą czapkę z nadrukowaną literą W oraz żółta bluzkę. Drugim negatywnym kuzynem Mario i Luigi jest Waluigi - brat Wario.

Jeśli szykujesz imprezę tematyczną w stylu gier komputerowych, strój Mario lub strój Luigi są idealnym pomysłem na przebranie. W Funidelia znajdziesz nie tylko kostium Luigi i kostium Mario, ale także przebranie za Księżniczkę Peach, strój Yoshi czy kostium Wario. Pamiętaj, że Twoje przebranie za Mario lub za Luigi możesz z powodzeniem uzupełnić dobierając odpowiednie dodatki, takie jak rękawiczki Mario lub wąsy Mario. Dodatki Mario do kupienia w zestawach lub osobno.

Top