Stroje Cruella de Vil, Cruella Demon

Poczuj się jak zła i mściwa Cruella!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Cruella de mon

Lubisz przerażać wszystkich na imprezie i dosyć masz przebrań za miłe i urocze postacie? Czas, abyś poczuła się jak zła i mściwa Cruella: Tutaj znajdziesz kostiumy Cruelli Demon, o jakich nawet nie śniłaś.

Cruella de Mon to była więźniarka, która zostaje zwolniona z więzienia za dobre sprawowanie. Wraz ze swoim sługą Alonzem kupuje chińskiego grzywacza o imieniu Puszek, który nie okazuje zbyt dużej sympatii Cruelli. Cruella nie darzy psiaka wielką miłością. Mimo wszystko chce pracować przy szczeniakach Ponga i Perdi - szczególną uwagę Cruelli przyciągaja szczeniaczek Albi - urodził się bez plamek typowych dla dalmatyńczyków. Umaszczenie psiaka sprawia, że Cruella podstępem chce zabrać pieska od swoich rodziców i przerobić je na wymarzone, białe futro...

Marzy Ci się oryginalny strój na karnawał ale nie wiesz za co się przebrać? Wszystkie stroje i przebranie, jakie widziałaś wydają Ci się nudne i nie wyróżniają się niczym? Mamy coś dla Ciebie: kostium Cruella Demon! Sama przyznaj, że nie jest to zbyt częsty widok, niewiele dziewczyn przebiera się za Cruellę. Aby zostać mściwą i złą Cruellą, musisz zaopatrzyć się w futro, dwukolorową perukę, małą czarną, czerwoną szminkę do ust, długie czarne rękawiczki, buty na obcasie i ustnik do papierosów. Nie zapomnij o złym wyrazie twarzy - to obowiązkowy detal Twojego przebrania za Cruellę de Mon!

Przebranie za Cruellę jest świetnym pomysłem na przebranie dla dziewczyn, które stawiają na oryginalność. U nas znajdziesz kostium Cruelli w wielu wariantach: mamy wersje sexy oraz w większych rozmiarach. Sprawdź naszą ofertę i zamów swój strój Cruelli de Mon.

Top