Stroje królik

Witaj w niesamowitym świecie królików! Króliczki to ulubione zwierzęta wielu z nas, a więc jeden z kostiumów zwierząt, który podoba się wszystkim. W Funidelia przygotowaliśmy szeroki wybór strojów królika, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli zamienić się w swoją ulubioną postać.

Posiadamy bowiem obszerny katalog kostiumów królika i króliczki. Może chcesz na jeden dzień doświadczyć świata bajek i fantazji, przebierając się za białego królika z Alicji w Krainie Czarów. Ale jeśli szukasz czegoś naprawdę oryginalnego i zabawnego, mamy również strój królika, jak różowy kostium Chandlera z serialu Friends. Wszystkie dostępne w rozmiarach dla dzieci i dorosłych. Znajdziesz tu również stroje króliczki, od najbardziej uroczych dla najmłodszych dziewcząt po te bardziej śmiałe w stylu króliczki Playboy, takie jak nosiła Bridget Jones.

Nie można pominąć kostiumów dla niemowląt króliczków, dla najmłodszych członków rodziny, są one bardzo wygodne i łatwe do założenia. Będą naprawdę cudownie wyglądały!

Jeśli Twoja impreza jest z okazji Halloween lub ma straszny charakter, możesz stać się najbardziej przerażającym królikiem dzięki naszej lateksowej masce królika, do której wystarczy tylko dodać krwawe akcesoria, a będziesz gotowy na przyjęcie.

I oczywiście, kostiumy królika wielkanocnego, idealne do szukania wielkanocnych jajek z rodziną i wspólnej zabawy. Różne modele możesz znaleźć we wszystkich rozmiarach.

Oprócz strojów królika dla całej rodziny, oferujemy również akcesoria i dodatki, takie jak na przykład uszy królika, zestawy seksownej króliczki, makijaż, zęby i nos królika czy maski króliczka.

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 30 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top