Kostiumy Krzyk

Dzięki tym kostiumom Krzyk Scream i dodatkom, Twoi znajomi przestraszeni padną na zawał!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Przebierz się za postać z Krzyku i spraw, że znajomi będą krzyczeć w niebogłosy!

Krzyk (Scream) to amerykański horror w reżyserii Wesa Cravena. Głównym bohaterem slashera jest mężczyzna w czarnej tunice w białej masce, który sieje spustoszenie w noc Halloween w małym miasteczku mordując młodych ludzi.

Postać z Krzyku (Scream) to idealny pomysł na przebranie na Halloween. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepiej sprawdzają się klasyki, a cóż bardziej klasycznego możesz wymyślić na Halloween, niż postać z Krzyku?

U nas dostaniesz takie produkty jak: Strój Krzyk, maska Krzyk, tunika Krzyk i nóż Krzyk. Aby zobaczysz wszystkie produkty z horroru Krzyk, zapraszamy Cię do sekcji stroje Krzyk (Scream).

Najlepsze przebrania na Halloween dostępne, jak zawsze na funidelia.pl.

Jeśli jesteś kobietą, nic się nie martw - dla Ciebie także coś się znajdzie. U nas kupisz strój Krzyk dla kobiet - tak, tak - Ty również możesz wystraszyć swoich znajomych w tym roku na Halloween! Mamy dla Ciebie nie byle jakie kostiumy damskie, ale takie, które wprawią w osłupienie nie jednego fana Halloween. Wszystkie przebrania damskie na tę okazję sprawdź w naszej sekcji kostiumy damskie na Halloween

 

 

Top