Stroje lew dla dzieci i dorosłych

Z swoją długą grzywą i majestatycznym wyglądem w dżungli lew jest królem, a na imprezie kostiumowej ty będziesz królem lub królową w zabawnym i kolorowym stroju lwa

Strój lwa jest bardzo wygodny i uniwersalny, dlatego to jeden z naszych ulubionych stroje zwierząt. Niektóre z naszych strojów lwa są bardzo dzikie z groźnym i przerażającym wyglądem, inne są bardziej seksowne i śmiałe, a jeszcze inne przypominają niezapomniane postacie filmowe, jak kostium lwa z Czarnoksiężnika z Krainy Oz. Wybierz typ lwa, którym chcesz być, i znajdź idealny kostium dla siebie. 

Niezależnie od tego, czy chcesz się przebrać za lwa na Halloween czy Karnawał, czy organizujesz wieczór panieński czy kawalerski, w Funidelia mamy stroje lwów dla dzieci i dorosłych, a także dla dużych rozmiarów, aż po wygodne kostiumy lwa typu onesie. Najmłodsi domownicy będą słodcy i uroczy przebrani za małe lwiątka.

Zachęcamy do zorganizowania imprezy tematycznej ze strojami zwierząt, będzie to świetna zabawa podczas tworzenia własnej dżungli i przemiany jej w twoje osobiste królestwo przebrane w jeden z naszych stroje lwa - pokaż swoje pazury i rycz mocno! Roaaarrr!

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 15 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top