Stroje Małpa

Stroje zwierząt zawsze są świetnym wyborem na każdą imprezę kostiumową, karnawał, Halloween czy wieczór kawalerski, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie selekcję najzabawniejszych strój małpy, jakie kiedykolwiek widziałeś.

Strój małpy są bardzo wszechstronne, ponieważ możesz znaleźć od kostiumów małpy w stylu piżamy, wygodnych i ciepłych na zimę, po inne bardziej seksowne, realistyczne czy bardzo zabawne. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać, jakim rodzajem małpy chcesz być, i nie martw się, ponieważ w Funidelia mamy wszystkie rodzaje strój małpy, jakie sobie możesz wymarzyć.

Możesz wybrać strój szympansa lub strój gorili dla siebie i zamienić swojego malucha w uroczą małpkę z naszymi kostiumami małpy dla niemowląt i dzieci. Albo może chcesz przebrać się razem ze swoim partnerem lub partnerką, aby być "najbardziej małpimi" na imprezie z dobranymi kostiumami.

Jeśli szukasz bardzo realistycznego kostiumu małpy, który zrobi wrażenie na ludziach, mamy maski z lateksu i wszystkie niezbędne akcesoria do tego: stopy i dłonie małpy. Dodaj trochę fałszywej krwi i ran do swojego kostiumu, a będziesz miał swój strój morderczej małpy na Halloween.

Jeśli szukasz bardziej zabawnego wyglądu na wieczór kawalerski, sprawdź nasze "stroje małpy na ramionach". Będziecie się świetnie bawić!

Pozwól swojej wyobraźni działać z strój małpy od Funidelia!

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 17 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top