Stroje nietoperza

Nietoperze to jeden z najpopularniejszych strojów zwierzęcych w Halloween. Jeśli szukasz swojego stroju nietoperza, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ w Funidelia mamy najbardziej oryginalne.

W naszej selekcji znajdziesz uniseksowe kostiumy nietoperzy w stylu piżamy, zabawne, wygodne i ciepłe. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą stać się królem mrocznej nocy. Chcesz nietoperzy kostium rodzinny? A kiedy mówimy "rodzinny", mamy na myśli dosłownie całą rodzinę, ponieważ mamy strój nietoperza dla wszystkich rozmiarów, od kostiumu nietoperza dla niemowlaka, w którym Twoje maleństwo będzie strasznie urocze, aż po kostiumy nietoperza dla Twojego zwierzaka.
Jeśli Twoje dziecko chce mieć najstraszniejszy dziecięcy strój nietoperza na Halloween, nie wahaj się dodać do jego kostiumu nietoperza małą dawkę sztucznej krwi spływającej w kącik ust.
Znajdziesz też najseksowniejszy kostium nietoperza dla kobiety, aby wyglądać strasznie pociągająco w noc Halloween. Wystarczy, że dopełnisz go skrzydłami nietoperza i jesteś gotowa do imprezy.

Potrzebujesz akcesoriów, aby dopełnić swój strój nietoperza? Nie martw się, w Funidelia mamy wszystko, co jest potrzebne. Skrzydła nietoperza, dziecięca peleryna nietoperza dla najmłodszych, rajstopy...
Wśród dostępnych na naszej stronie akcesoriów nietoperza znajdziesz też wybór masek i karnawałowych, które pozwolą Ci dodać ostatni szlif do Twojego halloweenowego wyglądu.

A jeśli chcesz wyglądać jeszcze bardziej przerażająco... Co powiesz na to, aby stać się najsłynniejszym wampirem? Drakula potrafi przemienić się w nietoperza, a z strojem wampira możesz stać się najbardziej znanym mieszkańcem Transylwanii.

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 19 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top