Kostiumy Jason Piątek 13-tego

Wszyscy lubimy Jasona z Piątku 13! Kup strój Jasona i maskę Jasona i szykuj się na Halloween

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Piątek 13-tego to amerykański horror z 1980 roku nakręcony przez Seana S. Cunninghama będący pierwszą częścią z serii 12 filmów, dopuszczonych pod tytułem "Piątego 13-tego" lub "Jason". Opowiada historię 11-letniego chłopca o imieniu Jason Voorhees. Z biegiem czasu Jason zaczął się mścić za wszystkie nieprzyjemności, które go spotkały w jego nieszczęśliwym życiu. Co z tego wyniknie? Zobacz sam! Jesteś fanem Jason'a Voorhees'a? Chcesz narobić stracha Twoim przyjaciołom na imprezie halloweenowej albo na balu przebierańców? U nas znajdziesz strój Jasona sexy w wersji dla kobiet lub klasyczny Jason na Halloween dla mężczyzn. Sprawdź nas ;)

Piątek trzynastego (Friday the 13th) to amerykański horror, którego światowa premiera miała miejsce w piątek, 13 lutego 2009 roku.

Film jest rebootem klasycznego Piątku 13 (1980), a zarazem dwunastą częścią slasherów z serii, której bohaterem jest Jason Voorhees.

Akcja filmu rozpoczyna się 13 czerwca 1980 roku, gdy młody Jason Voorhees jest świadkiem śmierci swojej matki. Około trzydzieści lat później w tereny Camp Crystal Lake przybywa grupa przyjaciół. Bohaterowie natrafiają na obóz kempingowy nad jeziorem, gdzie wydarzą się makabryczne sceny z udziałem Jasona.

Dzięki naszym strojom na Halloween Ty też możesz siać terror na Halloween! Przebierz się za Jasona z Piątku 13 - użyj do tego maski Jasona (maska hokejowa) albo stroju hokeisty. Szykuj się na atak ale uważaj - bo być może Twoi znajomi sami Cię zaskoczą i pierwsi wpadną na pomysł na przebranie na halloween!

W końcu nic nie stoi Ci na przeszkodzie bycia jednym z Twoich idoli z młodzieńczych czasów - w końcu możesz stać się Jasonem!

Top