Stroje i peruki Punk

Załóż jeden z tych strojów punka, niech zacznie się karnawałowa zabawa. Stań się prawdziwym buntownikiem z lat 90. z pomocą ćwiekowanej biżuterii i dobrze postawionych włosów. Akcesoria naprawdę robią różnicę, jeśli chodzi o tego typu kostiumy. Często są one tym charakterystycznym elementem, który identyfikuje całe przebranie. Ubierz więc swoje siatkowe rękawiczki, choker z kolcami i perukę z irokezem i pochwal się swoim autentycznym punkowym stylem. W naszym katalogu online znajdziesz szeroki wybór dodatków do stroju, które dopełnią twój look. Oferujemy również bardziej oryginalne wersje strojów, takie jak kostium punka zombie, idealny na Halloween, a także nowoczesne kostiumy buntowników dla mężczyzn i dzieci. Rockowe spódniczki, przebrania punkowych czarownic, kolorowe peruki i spiczaste irokezy, masz wszystko, by obudzić swoją rebeliancką stronę!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Twój strój punka zmieni cię w prawdziwego buntownika z lat 90. Dowiedz się, jak uzyskać odpowiedni look. Niech twój irokez wrzeszczy "rebelia"!

Irokez to charakterystyczny element każdego kostiumu punka. Przejrzyj nasz szeroki wybór peruk z irokezem, a znajdziesz wersje blond, ciemne a także wielokolorowe opcje. Mamy również nadmuchiwany kask z kolorowymi kolcami przypominającymi tę oryginalną fryzurę, a nawet maskę kosmity z zielonymi włosami w punkowym stylu. Buntownicy to nie tylko irokez... dodaj do swojego kostiumu choker lub bransoletkę z ćwiekami i daj czadu na najbliższym koncercie, czy podczas Karnawału. Jeśli szukasz pełnego stroju punka, obejrz nasze przebrania buntowniczej czarownicy, czy wersję zombie dla kobiet, która składa się ze spódniczki z paskiem, rękawiczek siatkowych i koszulki.

Top