Szaty i tuniki Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff i Ravenclaw Harry Potter

Właśnie dostałeś list z Hogwartu? Będziesz potrzebować oficjalnej szaty czarodziejów z Harry'ego Pottera. Zapomnij o sklepie Madame Malkin z Ulicy Pokątnej, twoja szata z jednego z domów Hogwartu czeka na ciebie na Funidelii!

Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff, czy Ravenclaw? Mamy wszystkie szaty i peleryny, jakich potrzebujesz. Przemień się w czarodzieja lub czarownicę z pomocą tych szat Harry'ego, Rona i Hermiony. Nie będzie zaklęcia ani eliksiru, którym nie dasz rady. Jesteśmy pewni, że uzbierasz mnóstwo punktów dla swojego domu!

Dopełnij swój magiczny look szalikiem z Harry'ego Pottera i zdobądz różdżkę bez potrzeby odwiedzin sklepu Ollivandera. Na Funidelii są wszystkie fanowskie gadżety i akcesoria z Harry'ego Pottera, o jakich marzyłeś!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Expelliarmus, Alohomora, Lumos, Eliksir Wielosokowy, Felix Felicis... To tylko niektóre z zaklęć i eliksirów, jakie poznasz podczas nauki w Hogwarcie. Nie dostaniesz się jednak do Szkoły Magii i Czarodziejstwa bez szaty czarodziejów z Harry'ego Pottera!

Nie, nie, nie. Szkolne zasady są wyrazne: wszyscy mali czarodzieje i czarownice po wakacjach powinni dotrzeć do Hogwartu w szacie Gryffindoru, Slytherinu, Hufflepuffu lub Ravenclaw, zależnie od tego do którego domu trafili.

Upewnij się, że Profesor Snape nie dostrzeże cię na korytarzu szkolnym bez twojej szaty... bo odejmie Gryffindorowi 10 punktów, które mogą być istotne, by wygrać Puchar Domów.

Jeśli nie masz czasu na wybranie się na Ulicę Pokątną lub skończył ci się Proszek Fiuu, na Funidelii znajdziesz różne szaty czarodziejów z Harry'ego Pottera.

Top