Star Wars: Tostery, maszyny do popcornu, gofrownice i inne sprzęty kuchenne!

Jeśli zawsze chciałeś wiedzieć, co Jabba the Hutt je na śniadanie, aby tak wyglądać... Albo chcesz poznać nawyki żywieniowe Yody, by być tak samo zwinnym jak on... Tu poznasz ich sekret! W tej sekcji znajdziesz najlepsze urządzenia kuchenne dla geeków w całej galaktyce: toster z Gwiezdnych Wojen do robienia tostów, które wyglądają jak hełm Dartha Vadera, gofrownicę, która robi gofry w kształcie hełmu Szturmowca, opiekacze, maszynę do popcornu w kształcie Gwiazdy Śmierci (nigdy nie zabraknie ci popcornu podczas maratonu filmowego Star Wars), czajnik w kształcie hełmu Dartha Vadera... Wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić przekąski dla geeków! Oferujemy różne modele tosterów z Gwiezdnych Wojen: w kształcie hełmu Dartha Vadera lub Gwiazdy Śmierci (okrągły i srebrny, zupełnie jak ta legendarna stacja kosmiczna). Spróbuj pysznych tostów, godnych samego Imperatora Palpatine'a. Nasze tostery wyposażone są w pokrętła regulujące czas opiekania i przyciski funkcji rozmrażania, mają szerokie i długie otwory, gotowe pomieścić różne rodzaje chleba oraz tackę na okruchy, którą można z łatwością wyciągać podczas czyszczenia. Zawierają nawet przycisk, którym wybierzesz, czy chcesz tost po „Jasnej” czy „Ciemnej Stronie”! W Funidelii znajdziesz także gofrownice, robiące gofry w kształcie hełmu Szturmowca lub Gwiazdy Śmierci, które są wyposażone w pokrętła regulujące temperaturę pieczenia oraz tacę z nieprzywieralną powłoką, wykonaną z nierdzewnej stali. Każde z tych urządzeń kuchennych Star Wars stanowi idealny prezent dla wielbicieli galaktycznej sagi.

https://www.funidelia.pl/cart
 • Gofrownica Darth Vader - Star Wars Gofrownica Darth Vader - Star Wars
  Producto Oficial
  Zawiera: Gofrownica Darth Vader z nadrukiem hełmu Lorda Vadera. Wymiary pudełka 27,1 x 21,7 x 13,1 cm. Z nieprzywierającymi, łatwymi do czyszczenia płytami.
  202,90 zł
  Dostępny
 • Zestaw młynków do soli i pieprzu Star Wars Zestaw młynków do soli i pieprzu Star Wars
  Producto Oficial
  -2%
  Zawiera: elektryczne młynki do pieprzu i soli o wymiarach: 21x5cm. Ceramiczny mechanizm, który można ustawić w zależności od tego, jak grubo chcemy zmielić przyprawy. Mieli sól i pieprz za dotknięciem przycisku. Posiada automatyczną lampkę. Jeden młynek jest zasilany przez 4 baterie AA (nie są zawarte w zestawie).
  228,22 zł Wcześniej 232,99 zł
  Dostępny
 • Czajnik Darth Vader - Star Wars Czajnik Darth Vader - Star Wars
  Producto Oficial
  Zawiera: czajnik o pojemności 1,7l. Nadaje się do wszystkich typów pieców - gazowych, elektrycznych, szklano-ceramicznych i indukcyjnych. Czajnik wydaje przyjemny gwizd, gdy woda zaczyna się gotować. Myć tylko ręcznie.
  258,99 zł
  Dostępny
Uporządkuj według:
Znaleziono: 3 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
  Top