Stroje Biały Wędrowiec (White Walker)

Pokaż, jaki jesteś odważny i wybierz swój kostium Białego Wędrowca (White Walker)!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Kostium Biały Wędrowiec i stroje White Walker z Gry o Tron


Jeśli jesteś prawdziwym i oddanym fanem Gry o Tron, nie możesz przegapić naszej sekcji z super realistycznymi strojami Białego Wędrowca (White Walker) z Gry o Tron. Dzięki tym przebraniom staniesz się prawdziwą gwiazdą każdego balu przebierańców, Halloween czy imprezy w stylu Gry o Tron i bez najmniejszego problemu wybierzesz się na zwiady za Mur!

Biali Wędrowcy należą do rasy podobnej do ludzkiej - Inni, charakteryzują się niesamowicie bladą cerą i niebieskimi oczami. Nikt nie widział rasy Innych (White Walkers) od ponad ośmiu tysięcy lat. Ich historia przypomina legendę miejską: niewiele osób w świecie Westeros w nich wierzy, jednak postacie te budzą lęk i postrach, często używa się ich egzystencji w przekleństwach takich jak np. "Niech Inni Cię porwą..." itp.

Biali Wędrowcy walczą za pomocą lodowych noży, a śmierć z ich ręki sprawia, że ofiara staje się jednym z nich - jednocześnie zmieniając kolor oczu na niebieski. White Walkers są odporni na ataki wszelkiego typu z wyjątkiem podpalenia, broni wykonanej ze smoczego szkła, czyli obrobionego obsydianu oraz valyriańskiej stali. Inni z Gry o Tron mogą wskrzeszać umarłych ludzi i zwierzęta, którzy stają się w momencie przywrócenia ich do życia ich sojusznikami.

Funidelia oferuje Ci takie produkty jak maska White Walkers (Biały Wędrowiec) czy też strój Białego Wędrowca. Rzuć okiem na naszą ofertę i przygotuj się na imprezę tematyczną z Gry o Tron.

Top