Stroje Blaszany Drwal

Załóż swój strój Blaszanego Drwala i wyrusz w podróż do magicznego świata Oz. "Czarnoksiężnik z krainy Oz" to film z 1939 roku, opowiadający o młodej dziewczynie, wyrwanej z rodzinnego stanu Kansas przez potężne tornado. Wiatr niesie ją do fantastycznego miejsca, gdzie istnieją czarownice i czarodzieje. Dziewczyna zaprzyjaźnia się tam z Tchórzliwym Lwem, mówiącym Strachem na Wróble i Blaszanym Drwalem, któremu brak serca. Jeśli jesteś fanem tego klasycznego filmu, zajrzyj do naszego katalogu strojów Blaszanego Drwala, dostępnych w wersji dla mężczyzn, kobiet, dzieci, a nawet zwierząt!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Dzięki tym strojom Blaszanego Drwala, cała twoja rodzina może przenieść się do magicznej krainy Oz. Aż zabiją wam głośno serca!

Ubierz jeden z tych strojów Blaszanego Drwala i przenieś się do wspaniałej krainy Oz! Na Funidelii znajdziesz uwodzicielskie kostiumy dla kobiet oraz urocze przebrania dla dzieci i psów. Akcesoria również są bardzo ważne, nie zapomnij dopełnić swój strój siekierą i maską Blaszanego Drwala. W "Czarnoksiężniku z krainy Oz", Drwal nie mógł się poruszyć przez cały rok, do czasu gdy znalazła go Dorotka wraz ze Strachem na Wróble. Cała trójka wyruszyła wspólnie na poszukiwanie serca dla tej samotnej postaci. Mamy nadzieję, że twoje będzie bić mocno i wyraźnie podczas zabawy w jednym z tych kostiumów.

Top