Stroje Dzwoneczek

Te stroje Dzwoneczka dodadzą ci skrzydeł, dzięki którym będziesz mogła polecieć do magicznej krainy i przeżyć mnóstwo przygód. Zdobądź kostium dla dziewczynki, złożony z sukienki w odcieniach zieleni i białych skrzydełek lub dla kobiety, z doczepianymi skrzydłami. W końcu prawdziwa wróżka potrzebuje ich, by móc udać się do Nibylandii. Tak samo jak magiczną różdżkę, którą rozsypuje wokół magiczny pył. Dopełnij swój kostium Disneya zieloną peruką, lub wybierz jakąś w swoim ulubionym kolorze - oferujemy wiele wersji. Dzwoneczek na początku była po prostu wróżką, naprawiającą garnki i dzbanki. Choć zdarzało jej się mieć zły humor, była nieco rozpieszczona, a czasem nawet mściwa, zawsze traktowała Piotrusia z sympatią. Potrafiła też sprawić, by inni latali, przez posypanie ich magicznym pyłem. Skręć w lewo przy drugiej gwieździe i dalej leć prosto, aż do świtu. Na miejscu znajdziesz najlepsze stroje Dzwoneczka z filmów Disneya, które sprawią że zmienisz się w uroczą małą wróżkę.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Dzwoneczka dla kobiet, dziewczynek i małych dzieci. Nieś ze sobą magię gdziekolwiek pójdziesz, dzięki swojej zielonej sukience ze skrzydłami

Niegdyś Dzwoneczek był jedynie postacią drugoplanową w historii Piotrusia Pana, lecz przez lata zgrabnie zyskała tytułową rolę. Jeśli szukasz odpowiedniego kostiumu na tematyczną imprezę lub chcesz zabłyszczeć podczas najbliższego Karnawału, strój Dzwoneczka to wspaniała propozycja w sam raz dla ciebie. Postać z oryginalnej sztuki o Piotrusiu Panie i powstałej później powieści, wróżka Dzwoneczek pojawia się również w wielu telewizyjnych i filmowych adaptacjach, aktorskich i animowanych. Odkryj swój ulubiony kostium spośród naszej kolekcji strojów dla dziewczynek, lub zajrzyj do działu strojów dla kobiet i wybierz przebranie, które najlepiej do ciebie pasuje.

Top