Gdzie jest Wally? Stroje

Gdzie tym razem ukrył się Wally? W Funidelia!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Gdzie jest Wally? Stroje

Gdzie jest Wally? Za drzwiami, w tłumie, w innym pokoju, w tłumie ludzi? Zgadnij gdzie się ukrywa Waldo i rozpocznij swoją przebieraną przygodę.

Gdzie jest Wally (Where is Waldo) to amerykański serial animowany, którego głównym bohaterem jest chłopak o imieniu Wally. Za sprawą magicznej różdżki podróżuje on w czasie i w przestrzeni. Przygody Wally'ego są znane na całym świecie głównie z tego powodu, że w każdym odcinku chłopak znika aż dwukrotnie. W tym momencie na ekranie widza pojawia się nieruchoma plansza, która przedstawia scenę, na której dzieje się akcja i występuje wiele innych postaci. Wtedy widz musi zlokalizować Wally'ego. Zadanie to wcale nie jest takie łatwe - znaleźć Wally'ego wśród tysięcy pstrokato ubranych ludzi być może wygląda jak prosta sprawa, lecz pozory mylą.

Wally ubrany jest zawsze tak samo: niebieskie długie spodnie, bluzka z długim rękawem w biało-czerwone pasu, biało-czerwona czapka z czerwonym pomponem i duże okragłe, czarne okulary. W Funidelia znajdziesz strój Wally w wersji klasycznej dla mężczyzn, która zawiera elementy opisane powyżej, lub jedynie koszulkę Wally'ego.

Jeśli jesteś kobietą, na pewno spodoba Ci się nasza damska wersja stroju Wally lub Wendy - strój damski składa się z rajstop w biało-czerwone pasy, niebieskiej spódnicy lub niebieskich spodni, bluzki z długim lub z krótkim rękawem w czerwono-białe pasy, czapki biało-czerwonej z czerwonym pomponem i z czarnych, okrągłych okularów. W tym dziale znajdziesz sexy stroje Wally'ego dla kobiet i mężczyzn, jak i stroje zabawne i oryginalne. Strój Wally jest idealny jako przebranie dla grup, dla par i jako strój na karnawał.

Top