Stroje Jednorożec dla dzieci i dorosłych

Nie ma bardziej fascynującej, pięknej, magicznej i "uroczej" istoty mitologicznej w ludzkiej wyobraźni niż jednorożec. Jeśli pasjonujesz się tęczami i brokatem, strój jednorożca dla dzieci i dorosłych, które mamy w Funidelia, przypadnie Ci do gustu. Poczuj się jak prawdziwy jednorożec z bajki i poruszaj swoją wielobarwną grzywą, nosząc jeden z tych modeli stroju jednorożca "Made by Funidelia".

Za sprawą kolorów, miękkości i tego, że jest po prostu uroczy, strój jednorożca jest jednym z ulubionych strojów zarówno dzieci, jak i dorosłych. I prawda jest taka, że każdemu dobrze w nim wygląda. Każdy może znaleźć idealny dla siebie strój jednorożca, od niemowląt po dorosłych.

Coraz bardziej popularne, te stroje dla dziewczynki często są prezentem, którego nie może zabraknąć na dziecięcych urodzinach. Nawet stroje jednorożca dla kobiet są nieodłącznym elementem przez swoją oryginalność na wieczorach panieńskich. Załóż opaskę jednorożca, aby stworzyć najbardziej zauważalny zwierzęcy wygląd.

Uzupełnij swój strój jednorożca o kolorowe peruki, tiulowe spódniczki, makijaże pełne brokatu... Albo wybierz strój karnawałowy jednorożca w stylu onesie: tak wygodne i ciepłe jak piżama. A jeśli chcesz się maksymalnie wysilić, zorganizuj urodziny jednorożca, aby wszyscy Twoi przyjaciele i rodzina mieli na sobie jakiś kolorowy dodatek.

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 47 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top