Stroje Księga Dżungli

Księga Dżungli to wspaniała historia, jaką poznaliśmy i pokochaliśmy dzięki książkom i ich filmowym adaptacjom. Teraz masz szansę stać się jednym z jej głównych bohaterów z pomocą naszych kostiumów postaci z Księgi Dżungli. Na Funidelii znajdziesz idealne stroje małpy, niedźwiedzia, goryla czy wilka, dzięki którym przemienisz się w jednego z przyjaciół Mowgliego. Oferujemy szeroki wachlarz kostiumów postaci z Księgi Dżungli, możesz więc pobyć przez jeden dzień Baloo, Bagheerą, Shere Khanem, czy Akelą. Dodaliśmy do naszego katalogu wiele różnych gatunków zwierząt, byś mógł bez problemu stworzyć kostium grupowy, z bliskimi czy przyjaciółmi. Nasze stroje dostępne są zarówno w wersji dla dzieci, jak i dorosłych. Wybierz urocze przebranie małpki dla swojego bobasa, lub słodki kostium wilka dla nieco starszego chłopca. Nie będą powodować lęku, tylko chęć przytulenia się! Znajdź kostium dla siebie i zamień swój dom w dżunglę na czas imprezy. Możliwości są nieograniczone!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Ruuu biiiii duuuu, człekiem zostać chcę! Ty z pomocą tych kostiumów z Księgi Dżungli będziesz uroczym dzikim zwierzęciem

Jedną z najbardziej znanych wersji tej opowieści jest film Disneya z 1967 roku. Był to pierwszy film studia, który wszedł do kin po śmierci Walta Disneya, gdyż zmarł on podczas jego produkcji. Kostiumy z Księgi Dżungli przeniosą cię do pełnego zabawy buszu, gdzie tygrysy, niedźwiedzie, wilki, węże i słonie żyją w zgodzie. Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo strojów zwierząt dla dzieci i niemowląt, między innymi słonia, małpy czy wcale-nie-krwiożerczego-wilka. Kobiety pokochają seksowne przebrania tygrysicy i wilka, a mężczyzn usatysfakcjonują stroje małpy, prawdziwego wilkołaka, czy szansa na przejażdżkę na plecach goryla, za sprawą tzw. stroju "na barana".

Top