Stroje Lata 20'te: Gangsterzy & kabaret dla mężczyzn

Witaj w saloonie, szeryfie! Tutaj znajdziesz strój gangstera lub strój mafiozy idealny na imprezę z lat 20.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Lata 20'te: Gangsterzy & kabaret dla mężczyzn

Witaj w największej sekcji strojów z lat 20! Wybierasz się na imprezę do saloonu? Organizujesz przebierany bal karnawałowy w stylu westernu? Zapraszamy do naszego imprezowego saloonu - rozluźnij się, odpręż, zamów drinka i imprezuj, jakby nie było jutra! Impreza w stylu lat 20, gdzie króluje charleston, saloon, sukienki z lat 20, burleska, gangsterzy to to, co zawsze będzie królowało wśród wszystkich imprez przebieranych!

U nas znajdziesz stroje charleston, stroje gangstera, stroje mafiozy, strój Charlie Chaplin, garnitur gangstera i wiele innych opcji, które sprawią, że Twoja noc w saloonie będzie niezapomniana na długie lata. Znajdź swój stój męski na Sylwestra, Karnawał, Urodziny znajomych i spraw, że nie będą w stanie wydusić z siebie ani słowa na Twój widok. Stroje Moulin Rouge, stroje Burleska, Kabaret, Strój Kowboja, Zbira, Złodzieja i całe mnóstwo pomysłow na przebranie!

Strój gangstera

Gangsta style! W Funidelia wiemy, że Scarface (Człowiek z blizną) to Twoj ulubiony film i że z wielką chęcią chciałbyś się przebrać za jednego z głównych bohaterów. Właśnie dlatego oferujemy Ci szeroki wybór przebrań za gangstera i za mafiozę. Dzięki nam spełnisz Twoje marzenia i przemienisz się w groźnego zbira lub mafiozę. Pamiętaj, że Twój kostium gangstera możesz uzupełnić dzięki sztucznej broni i akcesoriom, takim jak kapelusz gangstera lub inne dodatki.

Najlepsze przebrania za gangstera znajdziesz tylko w Funidelia. Gangsterzy i dziki Zachód to najlepszy motyw przewodni każdej imprezy inspirowanej latami 20. Odważ się i bądź kim chcesz - przebieranie się nigdy nie było tak łatwe jak teraz.

Top