Kostiumy Pac-Man ©

Nadchodzą ostateczne kostiumy Pac-Man! Z twoim strojem Pac-Mana i strojem Pac-Man Ghost podbijesz każdą imprezę.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Oto kostiumy Pac-Man, których szukasz

Nie ma lepszej gry wideo z lat 80-tych od Pac-Man, dlatego wszyscy będą piać z zachwytu na następnym przyjęciu kostiumowym, gdy zobaczą, że przybywasz w kostiumie Pac-Man.

Niezależnie od tego, czy spędziłeś całe dnie grając w Pac-Man czy po prostu wiesz, jak fajne są lata 80-te ze względu na filmy oraz programy telewizyjne, pokochasz nasze kostiumy Pac-Man.

Mamy nie tylko niepowtarzalny strój Pac-Man, ale również przebrania Phantom Pac-Pan. Wszystkie duchy, które doprowadzały cię do szaleństwa, próbując cię złapać podczas gry: Inky (niebieski), Blinky (czerwony), Pinky (różowy) i Clyde (pomarańczowy).

Czy kostium grupowy dla Ciebie i przyjaciół w którym jeden z Was przebrany byłby za Pac-Mana, a reszta goniłaby go przebrana za duchy nie jest genialny? ;)

Jeśli jesteś typem bardziej eleganckim mamy również coś dla ciebie. Załóż garnitur Pac-Man marki Opposuits, który będzie dla Ciebie najlepszym strojem na imprezę. Komplet marynarka, spodnie i krawat nie pozostawi nikogo obojętnym, a ty na pewno wyróżniać się będziesz z tłumu.

Jeśli w Twojej krwi płyną wspomnienia z lat 80-tych, z pewnością pokochasz produkty Pac-Man, które mamy na naszej stronie internetowej.

Top