Stroje niemowlę dla dorosłych

Czy chciałbyś wrócić do czasów, gdy nie robiłeś nic prócz jedzenia i spania? Nie musisz płakać, po prostu załóż jedno z tych przebrań niemowlęcia dla dorosłych! Przeżyj od nowa początek swojego życia w zabawnym stylu. Ubierz pieluszkę na czas wieczoru kawalerskiego/panieńskiego, czy inną okazję i dobrze się baw. Zapoznaj się ze wszystkimi opcjami kostiumów dla mężczyzn i kobiet: mamy pełne przebrania, maski, dodatki i stroje "na barana". To idealny wybór na śmieszny kostium grupowy czy przebranie dla przyszłej panny i pana młodego. Zamów kostium, chwyć smoczek i butelkę i zaszalej podczas imprezy!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Te zabawne przebrania niemowlęcia dla dorosłych to wspaniały pomysł na kostium dla przyszłej panny i pana młodego. Nie zapomnij o butelce!

Czy wyobrażasz sobie pójście na imprezę w pieluszce? Te przebrania niemowlęcia dla dorosłych mogą ci to zapewnić! W naszym katalogu znajdziesz kostiumy dla kobiet, złożone z bielizny, sukienki i czepka. Oferujemy również zabawne stroje "na barana", które stwarzają iluzję bobasa noszonego przez bociana, czy dorosłego na barkach niemowlęcia. Będziesz śmiesznie wyglądał przebrany za dzidziusia, z pomocą pieluszki, śliniaka i czepka. Dodaj do swojego kostiumu niezbędne dodatki: smoczek, butelkę i czapeczkę. Nasze przebrania niemowlęcia dla dorosłych to idealny wybór na wieczór kawalerski/panieński, lub kostium grupowy. Zabawa gwarantowana.

Top