Strój pirata i piratki dla dzieci

Ahoj piracie! Ahoj piratko!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Piraci dla dzieci

Ahoj Panie Kapiratnie! Piracie i piartko: zapraszamy na pokład! Wyprawiasz pirackie urodziny albo piracki kinerbal i szukasz inspiracji na idealną dekorację piracką? Szukasz przebrania z kategorii piraci dla dzieci? Chcesz zostać najlepiej przebraną piratką na baliku w szkole? Jeśli szykujesz pirackie party, to dobrze trafiłeś! Stroje pirata dla chłopców, stroje piratki dla dziewczynek znajdizesz w Funidelia.

Stroje piratów i kostiumy piratki

W Funidelia znajdziesz wszystko czego szukasz na Twoją piracką imprezę przebieraną - przepaski na oczy, spodnie w paski, kapelusze pirata, czapki pirata, haki pirata i wiele innych. A to wszystko w wersji mini: przebrania pirata dla dzieci. Jeśli wybierasz się na pirackie party, z pewnością najpierw musisz zaopatrzyć się w strój pirata lub w przebranie piratki dla dziewczynki. Przebierz się za nieustraszoną  piratkę lub pirata i wpraw wszystkich uczestników zabawy w niezłe osłupienie! W naszym sklepie znajdziesz całe mnóstwo przebrań pirata dla dzieci.

Którą wersję wybierasz? Przebranie piratki z długa spódnicą, kostium piratki z krótką spódnicą lub z dodatkami, strój pirata dla chłopca, przebranie pirata z całą masą dodatków pirackich dla chłopców. Zawładnij morzami i niespokojnymi wodami! W tym z pewnością pomoże Ci Twoje przebranie pirata lub piratki. Pamiętaj, aby uzupełnić Twój strój pirata odpowiednimi dodatkami pirackimi takimi jak na przykład przepaska na oko, nakładki na buty pirata, chustka korsarza, hak piracki i inne - z pewnością wszystko, czego szukasz na Twoją piracką imprezę, z powodzeniem znajdziesz u nas.

Przebieranie się nigdy nie było tak łatwe! Gwarantowany zwrot, szybka dostawa, łatwe zakupy online.

Top