Stroje pirat dla dzieci i niemowląt

Dzięki tym kostiumom piratów dla dzieci, najmłodsi będą się świetnie bawić podczas przyjęcia. Stań się sławnym Barbarossą lub zabawnym Jackiem Sparrowem, zaopatrz się w jeden z tych niezwykłych strojów. Czy dasz radę się zdecydować? Te przebrania są idealnym wyborem na tematyczną imprezę, w której wszyscy goście biorą czynny udział. Zdobądź swój kostium korsarza dla chłopców z opaską na oko i drewnianą nogą, ozdób go czaszkami i poszarpanymi pasami materiału. W naszej ofercie mamy też stroje pirata zombie i ducha ze statku widmo. Pamiętaj że możesz, a nawet powinieneś dopełnić kostium odpowiednimi akcesoriami, takimi jak kapelusz kapitana, chusteczka, kamizelka, miecz czy piracka strzelba. Czy już wybrałeś legendarnego rozbójnika morskiego, którym się staniesz? Twoi znajomi z pewnością pokochają twój strój!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Będziesz mogła pływać po siedmiu morzach w kostiumie pirata dla dziewczynek. Zmień się w dzielnego korsarza z pomocą stroju dla chłopców

Nie przegap wszystkich opcji strojów, dostępnych dla ciebie w sklepie online Funidelii. Odkryj wspaniałe przebranie, które z pewnością stanie się hitem podczas Karnawału, tematycznej czy urodzinowej imprezy. Idealny kostium pirata dla chłopców już czeka. Stań się dzielnym korsarzem, pływającym po siedmiu morzach w poszukiwaniu skarbów. Możesz też przemienić się w główną postać swojego ulubionego filmu, "Piratów z Karaibów". W naszym sklepie online znajdziesz też kostiumy pirata dla dzielnych dziewczynek. Nie zapomnij: życie pirata jest lepsze!

Top