Stroje Piratki dla kobiet

Pani piratko - tutaj znajdziesz Twój kostium piratki

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Piratki

Ahoj Pani piratko! Piratko: zapraszamy na pokład! Wyprawiasz pirackie urodziny albo piracki kinerbal i szukasz inspiracji na idealną dekorację piracką i chcesz kupić przebranie piratki dla kobiety? Szukasz przebrania z kategorii piraci dla kobiet? Chcesz zostać najlepiej przebraną piratką na baliku w szkole? Jeśli szykujesz pirackie party, to dobrze trafiłaś! Stroje piratki dla kobiet znajdizesz w Funidelia.

Stroje piratki dla kobiet

W Funidelia znajdziesz wszystko czego szukasz na Twoją piracką imprezę przebieraną - przepaski na oczy, spodnie w paski, kapelusze pirata, czapki pirata, haki pirata i wiele innych. A to wszystko w wersji dla kobiet: przebrania pirata dla kobiet. Jeśli wybierasz się na pirackie party, z pewnością najpierw musisz zaopatrzyć się w strój pirata lub w przebranie piratki dla kobiety. Przebierz się za nieustraszoną  piratkę i wpraw wszystkich uczestników zabawy w niezłe osłupienie! W naszym sklepie znajdziesz całe mnóstwo przebrań pirata dla kobiet.

Którą wersję wybierasz? Przebranie piratki z długa spódnicą, kostium piratki z krótką spódnicą lub z dodatkami, przebranie pirata z całą masą dodatków pirackich dla kobiet. Zawładnij morzami i niespokojnymi wodami! W tym z pewnością pomoże Ci Twoje przebranie piratki. Pamiętaj, aby uzupełnić Twój strój pirata odpowiednimi dodatkami pirackimi takimi jak na przykład przepaska na oko, nakładki na buty pirata, chustka korsarza, hak piracki i inne - z pewnością wszystko, czego szukasz na Twoją piracką imprezę, z powodzeniem znajdziesz u nas. Twój piracki wieczór panieński będzie wielkim sukcesem, jeśli zdecydujesz się przebrać za piratkę. Takie stroje to prawdziwy skarb (piracki)!

Przebieranie się nigdy nie było tak łatwe! Gwarantowany zwrot, szybka dostawa, łatwe zakupy online.

Top