Stroje na barkach (Carry me, Ride On)

Kostium na barkach, kostium na barana, spodnie krasnal na barana...Zwał jak zwał! Stroje Ride On podbijają rynek!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Lubisz zaskakiwać znajomych na imprezach przebieranych? Dzięki Strojom Ride On będziesz gwiazdą każdej imprezy! Super oryginalne przebrania, strój który wprawia w zaskoczenie i przyprawia głowę o zawroty głowy! Kostium dziadka marudy, kostium je mnie kanibal, kostium nadmuchiwanego dżokeja to tylko niektóre z propozycji, które znajdziesz w ofercie Funidelia.

Z pewnością nie raz widziałeś strój krasnala na barana lub strój krasnala na barkach, strój krasnal na barkach, spodnie krasnal na barana - to tylko przedsmak strojów, które znajdziesz w tej sekcji. Funidelia specjalizuje się w strojach typu Ride On, Carry Me, Piggyback, czyli potocznie stroje na barana, stroje na barkach, stroje z wiszącymi nogami.

Najlepsze ceny i najoryginalniejsze stroje w całym Internecie. Jeśli chcesz brylować na każdym balu, koniecznie nas odwiedź! Mamy najlepsze i oryginalne stroje na bal przebierańców, które zwalą z nóg największych imprezowiczów. Kup swój kostium na barkach, spodnie krasnal na barana lub na barkach krasnala i ruszaj w tany! :)

Top