Stroje "na barana" (ride on, carry me)

Szukasz najbardziej oryginalnego kostiumu na świecie? Odkryj stroje "na barana", które tworzą zabawną optyczną iluzję. wyglądaj tak, jakbyś jechał na plecach postaci czy grzbiecie zwierzęcia. Jeśli podobają ci się unikalne przebrania, nie przegap naszych kostiumów carry me, idealnych na wieczór kawalerski/panieński, Karnawał czy Halloween. Z pewnością będziesz w nich wyróżniać się z tłumu. Zapoznaj się z innymi strojami "na barana", które pozwolą ci jeździć na koniu, strusiu, brać udział w królewskim balu siedząc na własnym smoku czy nawigować gondolą po kanałach weneckich.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Wskocz na grzbiet swojego ulubionego zwierzęcia lub plecy postaci, z pomocą stroju "na barana". Oryginalne kostiumy ride on i carry me, idealne na najzabawniejszą imprezę

Stroje "na barana" zawsze dostarczają mnóstwo zabawy! Przejedź się na plecach bałwana lub wskocz na kosmitę z odległej planety. Te kostiumy ride on z pewnością będą największym hitem imprezy. Zaskocz wszystkich gości przyjęcia, pojawiając się na miejscu w przebraniu imitującym jazdę na plecach Power Rangera, grzbiecie dinozaura, krowy czy złowieszczego wilka. Stroje carry me są dostępne w wielu zabawnych opcjach. Opierają się one na tworzeniu iluzji optycznej, która powoduje wybuchy śmiechu. Wyglądaj na imprezie tak, jakbyś siedział na strusiu, lub jakby próbował cię z niej porwać mały Irlandczyk. Wyjedź "na barana" przez drzwi wejściowe!

Top