Simpsonowie, The Simpsons Stroje

Homer, Marge, Lisa, Bart, czy Maggie? Kogo wybierasz?

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Simpsonowie Stroje

Simpsonowie (ang. The Simpsons) to amerykański animowany serial komediowy. Mimo tego, że jest to serial animowany, nie jest on przeznaczony dla dzieci, ale bardziej skierowany jest dla starszej widowni. Simpsonów wymyślił Matt Groening. Serial jest satyrycznym spojrzeniem na amerykański styl życia oraz na tamtejszą kulturę, a akcja toczy się w miasteczku Springfield. Serial opowiada nam życie codzienne rodziny Simpsonów, w skład której zaliczają się: ojciec Homer, mama Marge i rodzieństwo Bart, Lisa i Maggie. Czym wyróżniają się członkowie rodziny Simpsonów? To proste: ich ciała są żółte i włosy mają specyficzną formę (w przypadku płci żeńskiej).

Marge Simpson, mama trójki rodzeństwa Simpsonów, nosi zieloną obcisłą sukienkę, ma niebieską stojącą i zawsze idealnie ułożoną fryzurę, a na szyi nosi naszyjnik z pereł. Homer Simpson natomiast, znany jest ze swojego wystającego brzucha, który opina biała koszulka polo i z niebieskich jeansów. Maggie Simpson, najmłodsza z rodzeństwa, to jeszcze niemowlę. Nosi niebieskie śpioszki i zazwyczaj w buzi ma czerwony smoczek, a we włosach niebieską kokardkę. Bart Simpson to brat Maggie i Lisy. Zazwyczaj ubrany jest w krótkie, niebieskie spodenki i w czerwony T-shirt. Lisa, nastoletnia siotra Barta i Maggie, chętnie nosi czerwoną sukienkę i sznur pereł na szyi. Którego bohatera serialu The Simpsons wybierasz? Funidelia oferuje Ci oryginalne stroje Rodziny Simpsonów oraz maski Simpsons, dzięki którym wprawisz wszystkich w osłupienie.

Przebranie grupowe

Jeśli nie masz pomysłu na Twój strój dla grupy Twoich znajomych, w Funidelia sądzimy, że najlepszą opcją będzie przebranie za Simpsonów. Takie przebranie grupowe to istny hit! Wyobraź sobie miny Twoich znajomych, gdy wkroczysz na imprezę w strojach takich, jak te.

Top