Stroje The Walking Dead

Przebierz się za zombie lub za bohaterów The Walking Dead na Halloween.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje zombie

Jesteś fanem serialu The Walking Dead - Żywe Trupy, a Rick, Maggie, Glenn, Dale lub Michonne to Twoi idole? Chcesz być tacy jak oni i walczyć z zombie? Nic bardziej prostszego, u nas znajdziesz licencjonowane stroje The Walking Dead, abyś mógł być taki, jak oni!

Żywe Trupy to serial telewizyjny stanowiący adaptację komiksu o tym samym tytule. Głównymi bohaterami są Rick, jego syn, Maggie i jej chłopak Glenn, Dale, Michonne, Gubernator Philip Blake i Carol. Przebierz się za jednego z nich i stań się sensacją każdej imprezy Halloween.

Jeśli jednak wolisz być po złej stronie, nic nie stoi Ci na przeszkodzie w pozostaniu zombie. Funidelia to Twoj sklep z kostiumami, gdzie kupisz najlepsze stroje zombie w najniższej cenie. Mamy stroje zombie z oficjalną licencją The Walking Dead, abyś mógł jak najbardziej upodobnić się do zombiaków.

Wszystkie stroje zombie znajdziesz w naszej sekcji Stroje zombie . Przebieranie się nigdy nie było tak proste! Teraz możesz stać się gwiazdą każdego balu przebierańców i podbić każdą imprezę Halloween!

Top