Stroje Vaiana (stroje Moana)

Odkryj legendarną wyspę i bądź jak Vaiana! Stroje Vaiana z oryginalną licencją czekają na Ciebie.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Stroje Vaiana (stroje Moana)

Aloha! Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i odkryć legendarną wyspę? Do tego będziesz potrzebowała stroju Vaiany! Oryginalny strój Vaiany czeka na Ciebie w tej sekcji: kup go i przebierz się za nastoletnią odkrywczynię. Jeśli jesteś miłośniczką przyrody, przygody Ci nie straszne, marzysz o hawajskiej przyrodzie, uwielbiasz odkrywać zaginione wyspy - strój Vaiany to coś dla Ciebie. Strój Vaiany to beżowo-czerwona sukienka, która doda uroku każdej młodocianej poszukiwaczce skarbów. Nie zapomnij, że przebranie Vaiany możesz z powodzeniem skompletować dzięki peruce Vaiany (czarna peruka z falowanymi włosami i z wpiętym kwiatem), którą także znajdziesz w tej sekcji. Jeśli szukasz czegoś bardziej trochę innego, swoje przebranie Vaiany przygotuj kompletując zestaw: hawajska spódniczka, hawajski stanik i hawajski kwiat do włosów. Teraz to możemy się bawić!

Vaiana to nastoletnia dziewczyna żądna wrażeń, która chce odkryć legendarną wyspę. Dziewczyna chce skończyć to, co zaczęli jej przodkowie i decyduje się wyruszyć na niebezpieczną misję.

Masz w sobie ducha wojowniczki i uwielbiasz odkrywać nowe miejsca? Przebierz się za Vaianę: strój Vaiany czeka na Ciebie. Przebranie Vaiany idealnie nadaje się także na imprezę hawajską. U nas znajdziesz pomysł na przebranie hawajskie, hawajskie kwiaty, hawajski stanik, spódnicę i wiele innych akcesoriów hawajskich. Jeśli nadal masz wątpliwości, nie wiesz jaki rozmiar wybrać, lub potrzebujesz porady, nasza obsługa klienta z chęcią udzieli Ci pomocy w każdym zakresie.

Vaiana to kolejna produkcja Walta Disneya, a głosów w produkcji podłożyli między innymi: Dwayne Johnson (jako Maui), Nicole Scherzinger (Sina), Auli'i Cravalho (Moana) i Rachel House (babcia Tala). Przygotuj się na niezapomnianą przygodę i dołącz do Vaiany i przyjaciół!

Top