Strój wampira dla kobiet

Wysysaj krew ze wszystkich i bądź jak najprawdziwsza wampirzyca...

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Funidelia to Twój sklep z kostiumami na halloween, gdzie znajdziesz stroje dla dorosłych i kostiumy damskie w najlepszej cenie!

Mamy najlepsze stroje na Halloween w całym Internecie! Dzięki nam w tegoroczne Halloween możesz być kim tylko zechcesz. Do wyboru oferujemy Ci strój wampira - kostiumy damskie w najlepszej cenie. Wybierz swój ulubiony strój wampira i siej zamęt w tę wyjątkową październikową noc zmarłych. W tej kategorii dostaniesz kostiumy damskie ale także dodatki do przebrania wampira (peleryny, peruki, kły), abyś mogła przemienić się w najprawdziwszego wampira lub wampirzycę.

Dajemy Ci najfaniejsze pomysły na przebranie na Halloween. Przebierz się za wampira. U nas znajdziesz przebrania wampira, kobieta wampir, pelerynę drakuli, kły wampira, sztuczną krew, kostiumy damskie. Wymieniać możnaby bardzo długo, bo jest w czym wybierać :)

Odważ się wyróżnić się z tłumu i postaw na klasykę Halloween! Impreza hallowenowa bez wampira to nie impreza! Przygotuj się na tegoroczny Halloween i nie zapomnij o przebraniu wampira. U nas znajdziesz najfajniejsze stroje na halloween dostępne w każdym rozmiarze. Kup swój strój wampira i wbij się kłami w szyję swojej ofiary, która tylko czeka na Twój atak. Mmmmm krew smakuje wspaniale w Halloween!

Top