Maska Konia i Maski Jednorożec

Przygotuj swój najlepszy kłus i galop, by rżeć jak prawdziwy koń i triumfować na twojej następnej imprezie kostiumowej. Wybierz maskę konia albo jednorożca i zaskocz wszystkich swoich przyjaciół. Teraz możesz stać się człowiekiem z głową konia dzięki tym realistycznym i zabawnym, maskom jednorożca lub konia.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór modeli, z maskami koni w kolorze brązowym, białym a nawet wielobarwnym. Możesz być nieokiełznanym i szalonym koniem lub przepięknym jednorożcem. Mówią, że jednorożce, te stworzenia podobne do koni, ale z ostro zakończonym rogiem na głowie, nie są prawdziwe. Udowodnij, że jednorożce istnieją na twojej następnej imprezie kostiumowej, i zaskocz wszystkich swoich przyjaciół.

Użyj maski konia aby dopełnić kostium tego zwierzęcia w całości, albo po prostu załóż maskę i zmień się w zabawnego konia z ludzkim ciałem.

Niezależnie od wyboru, z tymi maskami jednorożca i konia, wykonanymi głównie z lateksu i z dużym realizmem, będziesz wyglądać jak to piękne stworzenie i zaskoczysz wszystkich swoim wspaniałym umaszczeniem i najbardziej stylowym kłusem. Te maski są idealne, aby szybko, wygodnie i prosto przebrać się na Karnawał lub każdą inną imprezę kostiumową.

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 6 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top