Maski wilk

Czy zawsze byłeś fanem historii o wilkołakach?, Czy pełnia księżyca zawsze była twoją najlepszą sojuszniczką?, Czy próbowałeś zdobyć zdolność przemiany w wilkołaka za pomocą czarnej magii i zaklęć? Mamy nadzieję, że nie próbowałeś przyczyn, o których mity opowiadają, że człowiek przemienia się w wilkołaka, my wolimy Maski wilka, aby twoja przemiana była bardziej straszna, bez konieczności wykonywania jakiegokolwiek rytuału przy pełni księżyca.

Te Maski wilka są idealne, aby uzupełnić twój kostium wilkołaka, zwłaszcza na Halloween. Przecież wilkołaki to jeden z tych przerażających bohaterów nocy żywych trupów, każdego 31 października roku.

Ponieważ z naszymi Maskami wilka, uwolnisz swoją najdziksza stronę, wraz z masą włosów, dużymi uszami i przerażającymi kłami. Możesz wybierać między najstraszniejszymi, najbardziej surrealistycznymi lub najbardziej wiernymi rzeczywistemu zwierzęciu, to zależy od ciebie. Ale cokolwiek wybierzesz, na pewno przestraszysz wszystkich swoich przyjaciół każdą z nich i żaden wampir nie odważy się zbliżyć do was.

Załóż jedną z naszych Mask wilka i stań się najstraszniejszym wilkołakiem w historii.

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 4 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top