Repliki kolekcjonerskie Harry Potter

Czy jesteś prawdziwym Potteromaniakiem? Lubisz kolekcjonować produkty związane z Harrym Potterem? Skoro Hogwart to ulubione miejsce Harry'ego, Funidelia powinna być twoim. Pozwól, że zaprezentujemy ci nasz katalog replik, które możesz dodać do swojej kolekcji. Są to między innymi: figurki, księgi i różdżki postaci ze słynnej magicznej sagi. Mamy specjalne figurki z Harry'ego Pottera, plakat „Niepożądany nr 1”, tabliczkę z Peronu 9 i 3/4, pudełeczka na różdżki, szklaną gablotę ze Złotym Zniczem... W Funidelii znajdziesz nawet wspaniałą replikę Potwornej księgi potworów i Mapy Huncwotów, która umożliwi ci odnalezienie tajnych przejść w zamku. Jeśli masz bzika na punkcie świata magii, z pewnością pokochasz nasz wybór gadżetów! Przejrzyj katalog replik i figurek kolekcjonerskich z Harry'ego Pottera oraz z twoich ulubionych filmów, komiksów czy gier. Pokaż wszystkim, jakim jesteś geekiem!

https://www.funidelia.pl/cart

Repliki

Figurki kolekcjonerskie

Maskotki

Tuniki & Togi

Gry planszowe

Kalendarze dla nerdów

 • Kalendarz Adwentowy Harry Potter Biżuteria
  Producto Oficial
  Zawiera: kalendarz adwentowy z biżuterią: zawieszki, broszki, breloki do kluczy i inne niespodzianki; może stanowić wspaniałe pudełko na kosztowności (21 x 16.5 x 10cm)
  339,99 zł
  Dostępny
 • Kalendarz Adwentowy Harry Potter
  Producto Oficial
  Zawiera: Kalendarz adwentowy Harry'ego Pottera z 24 niespodziankami do otwarcia w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. Zawiera: szpilkę, uchwyt na telefon, spinacze do papieru, blok, pluszowy brelok, mini kartkę z czekoladową żabą, notatnik, gumkę, puzzle, balon, złotą etykietę, znaczek, taśmę washi, brelok, magnes, etui na karty, karta świecąca w ciemności, ściereczka do czyszczenia z mikrofibry, skarpetki, marker.
  79,99 zł
  Dostępny
Top