Stroje Dinozaura

Strój dinozaura: do wyboru, do koloru!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Strój dinozaura

Brakuje Ci pomysłu na motyw przewodni Twojej imprezy przebieranej? W Funidelia oferujemy Ci miliony pomysłów na przebranie. W tej sekcji oferujemy Ci stroje dinozaura w wersji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych i dla psów. W tej sekcji znajdziesz przebranie za dinozaura, maski dinozaura, dmuchany strój dinozaura i wiele, wiele więcej.

Postaw na oryginalność i kup Twój dmuchany kostium T-Rexa. Ten strój to prawdziwy hit internetów: oryginalny kostium dmuchany T-Rexa dostępny jest w Funidelia. Wyobraź sobie tematyczną imprezę lub bal przebierańców, gdzie grupa znajomych przebiera się w grupie za dmuchanego T-Rexa. Taka impreza mogłaby być genialna! Pamiętaj, że u nas dostajesz zniżki dla grup: im wyższa wartość zamówienia, tym wyższa wartość kuponu rabatowego. Nasza obsługa klienta z miłą chęcia wyjaśni Ci zasady udzielania zniżek dla grup. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się sprostać Twoim wymaganiom. Kostium dinozaura to super pomysł na przebranie na urodziny każdego fana Jurassic Parku, czy na wieczór kawalerski lub panieński. Teraz możesz przebrać się za dinozaura i być najlepiej przebranym uczestnikiem balu karnawałowego.

Pamiętaj, że Twój kostium dinozaura możesz skompletować dobierając pasującą maskę dinozaura. W tej sekcji znajdziesz maski dinozaura dla dzieci i dla dorosłych. Maski klasyczne, maski lateksowe i maski ruchome: a to wszystko w temacie dinozaura.

 

Top