Stroje pszczoły

Jeśli szukasz stroje owadów, trafiłeś w najzabawniejsze z nich. Stroje pszczoły! Nie wiemy, czy to przez ich wesołe kolory, zabawne czułki, czy dlatego, że nieodłącznie kojarzą się z Pszczółką Mają, ale są strzałem w dziesiątkę na każdą przebieraną imprezę.

Skoro zdecydowałeś się na jeden dzień stać się pszczołą, pozwól, że przedstawimy ci naszą kolekcję strojów pszczoły. Mamy stroje pszczoły dla dorosłych, chłopców, dziewczynek, niemowląt i w dużych rozmiarach.

Dla mężczyzn znajdziesz naprawdę zabawne stroje trzmiela z wygodnym kapturem z czułkami, skrzydłami, żądłem i wszystkim co potrzebne, aby być najweselszym trzmielom na imprezie, czy najbardziej szalonym!
Dla kobiet mamy sukienki pszczoły w paski, a także z żółtą spódnicą typu tutu. Ponadto, wiele dodatków jak opaski z czułkami na głowę, rękawki w paski i nawet skrzydła.

Mamy również stroje pszczoły dla dzieci, które są repliką dorosłego stroju, zarówno damskiego, jak i męskiego, abyście mogli być ubrani tak samo jak wasze dzieci. Ale jeśli szukasz uroczego stroju pszczoły dla najmniejszych, w naszej selekcji znajdziesz stroje pszczoły dla niemowląt. Będą wyglądać naprawdę uroczo w swoich czarno-żółtych paseczkach!

Dla dobrego stroju pszczoły ważne są detale, dlatego polecamy, abyś rzucił okiem na nasze akcesoria pszczół, gdzie można znaleźć, między innymi, pończochy pszczół, skrzydła pszczoły, różne rodzaje czułek a nawet sztuczne rzęsy.

Hum, śmiej się i ciesz się swoim strojem pszczoły! Bzzz, bzzz!

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 16 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top