Stroje Hermiona dla kobiet i dziewczynek

Jeśli zawsze byłeś pierwszy w klasie, a Twoim marzeniem jest praca w Ministerstwie Magii... to na następnym balu przebierańców nie może zabraknąć twojego stroju Hermiony.

Przecież najlepsza przyjaciółka Harry'ego Pottera jest jedną z naszych ulubionych postaci. Inteligentna, odważna, zdecydowana i bardzo lojalna. Ma wszystko! Tak samo jak nasze stroje Hermiony dla dziewczynki i stroje Hermiony dla kobiety, które są pełne detali.

Ale, jak wyglądają nasze stroje Hermiony? Stroj Hermiony Granger zawiera tunikę Gryffindoru ze swoim herbem oraz sukienkę reprezentującą mundurek Hogwartu ze spódniczką i szarym swetrem oraz białą koszulą z pasującym krawatem. Jeśli wolisz spodnie, możesz także zdobyć tunikę Gryffindoru i ubrać się w czarne spodnie i białą koszulę.

Jeśli chcesz nadać swojemu strojowi Hermiony Granger końcowy akcent, możesz zaopatrzyć się w szalik Gryffindoru, a oczywiście, nie zapomnij o swojej różdżce Hermiony! Pamiętaj: zamachnąć się i uderzyć!

Uczesz trochę swoją grzywę albo kup jedną z naszych peruk Hermiony i osiągnij idealny wygląd z przebraniem Harry'ego Pottera dla kobiet lub naszymi strojami Hermiony dla dziewczynki.

I jeśli Gryffindor nie jest Twoim ulubionym domem... nie martw się, ponieważ mamy o wiele więcej kostiumów Harry'ego Pottera dla dorosłych i dzieci z Slytherinu, Ravenclaw bądź Hufflepuff, które z pewnością przyniosą ci dodatkowe punkty w Pucharze Domów.

I, pamiętaj! To Levioso, nie Leviosa!

https://www.funidelia.pl/cart
Uporządkuj według:
Znaleziono: 21 produkty
Filtr
Twoje wyszukiwanie:
    Top