Stroje Darth Vader dla dzieci i dorosłych

Jeśli nazwałeś swojego syna Luke, uważasz że peleryny są wyjątkowo eleganckie, a twoim ulubionym kolorem jest czerń... Nie będziesz w stanie oprzeć się Ciemnej Stronie Mocy i tym kostiumom Dartha Vadera dla dzieci lub dorosłych. Zmień się w najmroczniejszego złoczyńcę w galaktyce dzięki jednemu z naszych strojów. Niech zabrzmi Marsz Imperialny. Zaprezentuj na imprezie swój stylowy hełm i pelerynę, dodaj do przebrania urządzenie imitujące oddech lorda Sithów, a nikt nie stanie na twej drodze. Możesz też zebrać przyjaciół i stworzyć kostium grupowy. Wystarczy, że jedno z was przebierze się za Vadera, a reszta za Szturmowców. Poczuj potęgę Mocy i walcz przeciwko Ruchowi Oporu u boku Imperatora, z pomocą tych kostiumów legendarnych postaci z Gwiezdnych Wojen!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Oficjalne kostiumy Lorda Vadera

"Luke, ja jestem Twoim ojcem". Któż z nas nie zna tego cytatu, który pochodzi z pierwszej trylogii Star Wars? Jeśli pociąga Cię ciemna strona Mocy, ta sekcja jest dla Ciebie. Tutaj znajdziesz stroje Lorda Vadera i dodatki takie jak na przykład syntezator mowy Darth Vader czy miecz świetlny, które pomogą Ci przebrać się na karnawał czy na jakąkolwiek imprezę przebieraną zainspirowaną Gwiezdnymi Wojnami.

Darth Vader: mityczny czarny charakter z Gwiezdnych Wojen

Disfraces Darth Vader

Darth Vader to bez wątpienia jeden z najpotężniejszych protagonistów z uniwersum Star Wars. Z powodzeniem opanował umiejętność opanowywania ciemnej strony Mocy i jego wygląd, tak charakterystyczny, zapadł w pamięć każdemu fanowi Gwiezdnych Wojen. Jego zbroja, kask, peleryna, czerwony miecz świetlny i charakterystyczny oddech to to, co bez wątpienia wyróżnia go spośród wszystkich czarnych bohaterów ze świata Star Wars.

Osobliwość jego wyglądu, a także jego ekscytująca historia sprawiają, że ten bohater Star Wars to jeden z najczęściej odtwarzanych cosplayów wśród fanów gwiezdnej sagi.

Jeśli należysz do tej grupy fanów lub po prostu chcesz zaskoczyć jednego z nich oryginalnym prezentem, który z pewnością trafi w gusta fana Lorda Vadera, to jest miejsce, którego szukałeś. Strój Darth Vadera idealnie nada się na tę okazję.

W naszym katalogu znajdziesz kostiumy Lorda Vadera i wszystkie gadżety, akcesoria i dodatki tego bohatera, o jakich nawet nie marzyłeś. Ponadto dysponujemy dekoracją nie tylko ze świata Star Wars, ale zainspirowaną konkretnie tym czarnym charakterem z Gwiezdnych Wojen. Dekoracja Lorda Vadera to trafienie w dziesiątkę na urodziny fana Star Wars czy na tematyczną imprezę przebieraną.

Mamy stroje Lorda Vadera dla wszystkich!

Disfraces de Darth Vader para perro

Różnorodność kostiumów Darth Vadera, jaką znajdziesz w katalogu Funidelia, jest bardzo duża. Jako postać tak charakterystyczna, jaką jest Lord Vader, który z biegiem czasu stał się ikoną popkultury, bohater ten doczekał się całej masy przebrań i kostiumów zainspirowanych jego charakterem i wyglądem. Tym samym doczekał się zarówno kostiumów dla dorosłych, jak i przebrań dla dzieci, a nawet i dla ... psów. Hau hau!

Strój Lorda Vadera Supreme

Disfraz de Darth Vader Supreme

Z myślą o najbardziej wymagających fanach tego bohatera, oferujemy Ci kostium iście profesjonalny o najwyższym stopniu wykończeń. Mowa tu o stroju Lorda Vadera Supreme. Istna gratka dla kolekcjonerów i dla najbardziej zadeklarowanych fanów Darth Vadera na świecie.

Alternatywy na każdą kieszeń

Disfraz de Darth Vader Clásico

W naszym sklepie oferujemy Ci również wybór strojów Lorda Vadera dostępnych na każdą kieszeń, dzięki którym będziesz mógł wziąć udział w każdej imprezie tematycznej Star Wars. Rozsiądź się wygodnie i zerknij na nasze przebrania Darth Vadera w niskiej cenie.

Inne wersje kostiumu Darth Vadera

Disfraz de Darth Vader mujer

Oprócz najbardziej klasycznych wersji przebrania za Darth Vadera, które można by powiedzieć są replikami stroju tego bohatera ze świata Star Wars, w naszym katalogu znajdziesz przeróżne wariacje tego kostiumu. Mowa tu na przykład o przebraniu za Darth Vadera dla kobiet - ta wersja kostiumu zawiera czarną spódnicę, dzięki której jego właścicielka poczuje się jak ten mityczny czarny charakter z Gwiezdnych Wojen, lecz nie zabraknie jej damskiego wdzięku.

Zaskocz najmniejszych dzięki kostiumowi Darth Vadera dla dzieci!

Disfraz de Darth Vader niño

Gwiezdne Wojny to bez wątpienia saga, która odniosła niebywały sukces nie tylko wśród dorosłych, ale i także wśród mniejszych fanów. Skorzystaj z okazji i podaruj Twojemu synowi lub córce strój, o jakim nawet nie marzył(a). Mowa tu o kostiumie Darth Vadera dla dzieci, rzecz jasna. Fantastyczny pomysł na przebranie na kinderbal dla najmniejszych amantów sagi Star Wars.

Akcesoria, dzięki którym skompletujesz Twój kostium

Jeśli istnieją stroje, które nabrać mogą zupełnie innego wymiaru dzięki dodatkom i akcesoriom, kostium Darth Vadera jest jednym z nich. Oto niektóre z akcesoriów, które w połączeniu z takim strojem przeniosą Cię wprost do odległej galaktyki, sprawiając że poczujesz się jak najgorszy z najgorszych czarnych charakterów Star Wars.

Jednym z dodatków, które zasługują na wyjątkową uwagę jest bez wątpienia syntezator mowy Lorda Vadera. Znajdziesz go oczywiście w naszej ofercie, dzięki czemu Twój kostium Vadera nie będzie miał sobie równych na żadnej imprezie przebieranej.

Czerwony miecz świetlny Vadera

Espada láser Darth Vader

Kolejnym z takich dodatków bez wątpienia jest broń Vadera, czyli czerwony miecz świetlny. Miecz Vadera jednak nie służy mu tylko i wyłącznie do walki - czarny charakter z Imperium Galaktycznego używa go także obrony przed strzałami z blasterów, czy z innych broni.

W naszym sklepie online znajdziesz idealny miecz świetlny Darth Vadera i nie tylko - rzuć tylko okiem na cały asortyment broni Star Wars, którą znajdziesz w tej sekcji.

Kask i maska Lorda Vadera

Casco Darth Vader

Kask i maska Lorda Vadera to kolejne z akcesoriów, które znajdziesz w naszej ofercie strojów i dodatków Vadera. Zaskoczony?

Mamy wiele modeli kasku Vadera: począwszy od jakości supreme - dla kolekcjonistów, przez klasyczne maski i kaski Vadera, na najtańszych modelach kończąc.

Nie zapominaj o pozostałych dodatkach, które używa Vader. Są nimi na przykład rękawice Darth Vadera - dostępne w wersji dla dorosłych i dla dzieci tylko w Funidelia.

Artykuły dekoracyjne z motywem Darth Vadera

Decoración Darth Vader

Oprócz kostiumów i dodatków, o których wspominaliśmy wcześniej, w tej sekcji znajdziesz całą masę artykułów dekoracyjnych z tematyki Darth Vader, dzięki której z powodzeniem ożywisz każdą imprezę rodem z Gwiezdnych Wojen.

Najbardziej oddani fani tego bohatera z pewnością pokochają nasze lampki dekoracyjne z nadrukiem Lorda Vadera. Oprócz tego, że to świetny element dekoracyjny, także znakomicie nadadzą się na prezent urodzinowy lub na Boże Narodzenie. Nie będziesz mógł od nich oderwać wzroku!

Jeśli ponadto chcesz, aby Twoja impreza Star Wars była niezapomniana, rzuć okiem na nasze figurki dekoracyjne lub dekorację dmuchaną Star Wars.

Darth Vader: mityczny bohater z Odległej Galaktyki

Actores Star Wars

Postać Dartha Vadera rozwija się stopniowo w ciągu epizodów pierwszej trylogii Gwiezdnych Wojen. Sukcesywnie ujawniane są różne aspekty jego osobowości i charakteru, które pomogą nam zrozumieć złożoną postać, jaką jest Lord Vader, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych czarnych charakterów w historii kinematografii.

W pierwszych filmach Vader jest przedstawiony jako jeden z centralnych postaci Imperium, który dąży do objęcia Sojuszu Rebeliantów, stawiając czoła takim postaciom, jak Luke, Leia czy Han Solo. Następnie, w kolejnej trylogii, jego historia opowiedziana jest z większą ilością detali i szczegółów, nie pomijając jego transformacji od Anakina Skywalkera w czarny charakter, którym stał się następnie.

W pierwszej trylogii w postać Darth Vadera wcielił się David Prowse. Był on jednym z aktorów, którzy przyczynili się do interpretacji tej postaci w filmach o Gwiezdnych Wojnach. Nie zapominajmy o Jamesie Earl Jonesie, dzięki któremu głos Vadera zapadł nam w pamięć na zawsze.

Złożony charakter i postać Lorda Vadera przyczyniła się do tego, iż jego kostium jest jednym z najchętniej wybieranych przez fanów sagi Star Wars. Jeśli nie masz pomysły na przebranie na bal karnawałowy, zdecydowanie postawić powinieneś na strój Lorda Vadera.

Potężny Lord Sith pozostawia swój ślad już na początku pierwszego filmu (Epizod IV - Nowa Nadzieja) podczas sceny prezentującej atak na statek, podczas którego Sith ujawnił tajne plany zdobycia Gwiazdy Śmierci. Lorda Vadera nigdy nie opuszczają jego żołnierze, którzy wiernie oddani swojemu władcy dotrzymują mu kroku przy każdym działaniu, które ma zamiar przedsięwziąć. Mowa tu oczywiście o Szturmowcach.

Od teraz będzie on znany jako .... Darth Vader

Anakin Skywalker

Wszystko zaczyna się na planecie Tatooine, gdzie mistrz Jedi Qui-Gon Jinn znajduje małego chłopca o blond czuprynie, sądząc, że może być on "Tym Wybranym", który będzie mógł doprowadzić do równowagi Mocy, według starej przepowiedni Jedi.

Młody Anakin Skywalker wyróżnia się doskonałymi umiejętnościami jazdy, wysokimi jak na swój kwalifikacjami inżynierskimi, a także wysokim poziomem midi-chlorians (element, który pomaga określić potencjalne użycie siły). Anakin decyduje się wyruszyć w podróż, która na zawsze odmieni losy jego oraz całej Galaktyki.

Pomimo dorastania u boku Obi-Wan Kenobi, który z czasem stał się przyjacielem i mentorem Anakina, przeobraził się w ucznia Sith i dołączył do Imperium Galaktycznego jako przerażający Darth Vader.

Manipulowany przez Palpatine'a, który dowodził ciemnej stronie Mocy, Anakin który już wcześniej wykazywał oznaki wielkiej wewnętrznej przemiany i konfliktów osobowości, ostatecznie ulega Imperatorowi.

W epickim pojedynku z Obi-Wan Kenobi na planecie Mustafar, Anakin zostaje pokonany cierpiąc na poważne oparzenia, okaleczenia i zniekształcenia. Z tego właśnie powodu ten czarny charakter z Gwiezdnych Wojen zdecydował się na korzystanie z czarnej zbroi oraz maski, która całkowicie zasłania jego twarz. Vadera przemienił się w cyborga.

Od tego momentu Vader stał się prawą ręką Imperatora Palpatine, wyróżniając się jako główny antagonista pierwszej trylogii, fascynując fanów tej galaktycznej sagi poprzez niezapomniane sceny i dialogi z jego udziałem.

Postać obecna we wszystkich filmach

Disfraces de Darth Vader en grupo

Sukces postaci Darth Vadera przyczynił się do tego, iż odegrał on główną rolę w każdym filmie sagi Star Wars.

Oprócz jego umiejętności przywódczych w służbie Imperium Galaktycznego, Vader jest specjalistą od władania mieczem laserowym, co zaobserwować możemy w scenie bitwy o Yavin, która zakończona została zniszczeniem Gwiazdy Śmierci.

Darth Vader wykorzystuje swoją wiedzę na temat ciemnej strony Mocy w celu wzmocnienia swojej potęgi.

Warto zauważyć, że ten przerażający łotr jest ojcem dwójki bohaterów: Luke'a Skywalkera i Księżniczki Lei. Co powiesz na przebranie dla całej tej trójki? Chyba się z nami zgodzisz, że to niezwykle oryginalny pomysł na przebranie grupowe na karnawał. W Funidelia, rzecz jasna, znajdziesz także stroje pozostałej dwójki tych bohaterów.

Przebranie Darth Vadera

Darth Vader używa ciemnego, łatwego w rozpoznaniu, kostiumu. Tak, jak już wspominaliśmy wcześniej, ten czarny charakter nosi czarną zbroję, za pomocą której ukrywa odniesione w bitwe uszkodzenia ciała.

Jego zbroja wzmociona jest na klatce piersiowej i na ramionach i przedstawia zbiór światełek i kontrolek, które mają na celu monitorowanie jego fukcji życiowych. Vader wyposażony jest w tę zbroję, która uzupełnie długa, czarna peleryna. Jego ubiór skompletowany jest także poprzez czarne rękawice, czarne buty i pas, który pełen jest przycisków i pokręteł, które służą między innymi regulowaniu jego temperatury.

Maska i kask Vadera

Detalles disfraz Darth Vader

Ten Lord Sith używa imponującego czarnego kasku, który stał się jednym z jego najbardziej kultowych akcesoriów. Kask Lorda Vadera jest gładki i chroni maskę, która pomaga mu przeżyć w każdym środowisku. Dzięki masce Vadera może widzieć, mówić oraz wąchać.

Oprócz maski i kasku Vadera, w Funidelia znajdziesz także kaski Star Wars innych postaci.

Strój Lorda Vadera: Doskonałe rozwiązanie na bal przebierańców na karnawał!

Disfraces de Darth Vader para fiestas y carnaval

Jak już wyżej wspominaliśmy, strój tego bohatera z Gwiezdnych Wojen pomaga mu w zachowaniu funkcji życiowych. Dzięki naszym strojom Lorda Vadera nie tylko poczujesz się jak jeden z najgorszych złoczyńców w historii kina, ale także świetnie spędzisz czas na balu przebierańców: obojętnie, czy będzie to karnawał, Halloween, czy jakikolwiek inny bal przebierańców.

Nasza oferta strojów Lorda Vadera obfituje w opcje dla wszystkich: począwszy od strojów o wysokiej jakości wykończenia, na prostszych, bardziej klasycznych kończąc.

Dzięki nam spełnisz Twoje marzenie i spełnisz Twoją fantazję rodem ze świata Gwiezdnych Wojen, stając się jak ten złowrogi bohater sagi Star Wars.

Oprócz kostiumów i dodatków, nie zapomnij o szerokim asortymencie produktów dekoracyjnych na urodziny, imprezy tematyczne i inne eventy inspirowane światem Star Wars.

Ciemna strona Mocy jest naprawdę atrakcyjna. Jesteś gotowy na przemianę w najbardziej przerażający czarny charakter ze świata Star Wars?

Top