Wampir: stroje, dodatki, akcesoria

Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby przemienić się w wampira.

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Wampirzyce: Strój wampira i wampirzycy

W czasie tegorocznego Halloween wracamy do kostiumowych klasyków: znowu królują wampiry! Masz już swój strój wampira albo chcesz być jak wampirzyca?

Przebierz się za wampira i bądź gwiazdą każdej halloweenowej imprezy. U nas znajdziesz peleryny wampira, makijaż wampira, peruki wampira, stroje wampira, stroje wampirzycy, sztuczą krew, stroje na halloween dla dzieci i dla dorosłych, kły wampira. U nas znajdziesz dosłownie wszystko, czego potrzebujesz do Twojej wampirzej transformacji. Teraz będziesz mógł spijać krew do woli i straszyć swym bladym obliczem na imprezie halloween.

Odważ się i wyróżnij się z tłumu. Jeśli chciałbyś się jednak jeszcze rozejrzeć w naszej ofercie strojów na Halloween, zachęcamy Cię do odwiedzenia tej sekcji: Stroje na Halloween. Tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Halloween to święto duchów i zmarłych obchodzone 31 października na całym świecie. Tego dnia obchodzi się bale przebierańców, bale maskowe, imprezy przebierane, pali się ogniska, imprezy mają miejsce w domu strachów, a wszystko to dzieje się przy akompaniamencie klasycznych filmów grozy i odpowiedniej muzyki. Cukierek albo psikus? Przygotuj się na halloween razem z nami! Do dzieła!

Top