Impreza Halloween

Planujesz przerażającą imprezę na Halloween i chcesz by była niezapomniana? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Nieważne, czy szukasz dekoracji czy kostiumu, mamy wszystko czego potrzebujesz. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze stroje na Halloween, wprost idealne na wieczór pełen strachu. Mamy wspaniałe kostiumy wilkołaka, wampira, zombie czy szkieletu... Halloween nie byłoby takie samo bez żywych trupów i sporych ilości krwi. Dopełnij swój look makijażem i zobacz, jak możesz być straszny. Nie zapomnij o dekoracjach i akcesoriach na twoje przyjęcie. Zawieś przy suficie parę sztucznych pajęczyn i wiszących dekoracji, takich jak sylwetka czarownicy, zrób lampiony z dyni. Masz mnóstwo opcji do wyboru! Świętuj Halloween w dobrym stylu urządzając mrożącą krew w żyłach imprezę. Cukierek albo psikus?

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Halloween

31-ego października obchodzimy Halloween: zombie wychodzą ze swoich trumien, czarownice rzucają zaklęcia, wampiry ostrzą swe kły, kościotrupy postanawiają wyjść na spacer, a mordercy ochoczo wybierają swoją kolejną ofiarę. Lepiej przyzwyczaj się do takich widoków - niedługo sam wszystko to ujrzysz na własne oczy, bowiem od kilku ładnych lat stroje na Halloween królują także i w Polsce.

I to na tyle, że ta impreza, którą ochoczo zaimportowaliśmy ze Stanów Zjednoczonych, uwielbiana jest zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych. Z roku na rok coraz to więcej, z pozoru poważnych w życiu codziennym ludzi, z wyczekiwaniem na magiczny wieczór Halloween, przygotowywuje cały zestaw przebrań na Halloween, które swą oryginalnością powalić mogą każdego. Święto Halloween jest jednak nieco kontrowersyjne - jego przeciwnicy są zdania, że swą dekoracją nawiązuje do tematyki satanistycznej.

My jednak zdecydowanie zaliczamy się do zwolenników Halloween i co roku nie możemy się doczekać, aż będziemy w końcu mogli przywdziać nasze kostiumy na Halloween. W tej sekcji, która poświęcona jest najbardziej przerażającej nocy w roku, znajdziesz porady i pomysły na Twoje przebranie na Halloween. Dodatkowo, chętnie opowiemy Ci trochę o samej tradycji Halloween.

Celtyckie korzenie święta Halloween

Chociaż przyjęte zostało, że Halloween przyszło do nas ze Stanów Zjednoczonych, rzeczywistość jest nieco inna. Amerykanie jedynie nieco bardziej wycisnęli esencję samego święta i rozpowszechnili noc terroru po całym świecie. Warto mieć jednak na uwadze fakt, że samo święto wywodzi się od ludu Celtów, którym przypisuje się początki tradycji. 2000 lat temu, w miejscu, gdzie obecnie znajduje się Irlandia, Wielka Brytania oraz północ Francji, podczas nocy 31 października obchodzono el Samhain - była to impreza, która miała na celu pożegnanie lata i przywitanie długiego okresu mrocznej, chłodnej jesieni i zimy.

Należy pamiętać, że Celtowie byli ludem głównie trudniącym się uprawą roli i pasterstwem, w związku z czym ich rytm życia wyznaczany był przez pory roku, podczas których byli skłonni do uprawy pola i hodowli zwierząt. Pod koniec lata pasterze doprowadzali swe stada do doliny, gdzie te przygotowywane były na nadejście zimy. W rzeczywistości dla nich rok nie rozpoczynał się 1 stycznia, lecz 1 listopada, gdy lato oficjalnie dobiegało końca.

Czas zimy lud celtycki wykorzystywał jako okres, podczas którego budowano narzędzia i ulepszano swoje domy, przygotowywując się na nadejście gorszej pogody. Okresowi temu zawsze towarzyszyły historie i legendy, które opowiadały o pośmiertnym życiu i w których granica między światem żywych i umarłych była coraz to cieńsza.

Termin "Halloween" odnosi się zatem do Samhain - Nowego Roku obchodzonego przez lud celtycki. Etymologia słowa wywodzi się z celtyckiego słowa samhuinn, które przetłumaczyć można jako summer's end - czyli koniec lata.

Przejście z jednej epoki do drugiej, z lata do zimy, ze starego roku w nowy, obchodzone było w towarzystwie licznych imprez i celebracji, których głównym motywem przewodnim było pojęcie śmierci.

Termin odnosił się zarówno do obumarcia natury, jak i do legend opowiadanych przez lud Celtów. Wierzyli oni bowiem, że podczas wigilii Nowego Roku, tj. 31 października, Samhain wzywał do siebie duchy zmarłych, które właśnie tego wieczoru połączyć się mogły z żywymi. Podczas kilku godzin, prawo czasu i przestrzeni nie obowiązywało, a umarli mogli spokojnie spacerować po Ziemi.

Uroczystość była zatem mieszanką strachu przed śmiercią i przed duchami oraz radości, związanej z obchodami końca roku. W związku z tym, tej nocy przeprowadzano rytuały, takie jak ofiarowanie zwierząt czy zapalanie świętego ognia. Podczas trzech dni Celtowie przywdziewali skóry martwych zwierząt, aby odstraszyć duchy zmarłych, które zostały uwolnione.

Ta tradycja w pewnej formie przetrwała do dzisiejszego dnia w Irlandii - co roku Irlandczycy podczas obchodów święta Halloween rozpalają ogniska, wokół których gromadzą się razem ze znajomymi.

 

Halloween w tradycji rzymskiej

W roku 43 p.n.e. Rzymianie podbili większość terytorium Celtów. Panowali oni tam przez ponad 400 lat i podczas tego okresu dopuścili się zmiany dotychczas panującej tradycji Samhain i zastąpili ją uroczystościami pochodzenia rzymskiego.

Jedną z nich była Feralia, czyli uczczenie dnia zmarłych. Kolejną była Pomona, czyli obchody na cześć rzymskiej bogini owoców i drzew.

Biorąc pod uwagę fakt, że symbolem Pomony było jabłko, możemy wyjść z założenia, że to właśnie stąd wywodzi się tradycja gry w łowienie jabłek, którą praktykujemy po dzień dzisiejszy.

Halloween i nadejście Chrześcijaństwa

Po podboju Celtów przez Rzymian, zjednoczyli oni swe siły razem z Chrześcijanami. Wraz z ewangelizacją Wysp Brytyjskich i z nadejściem nowego konceptu życia, który odbiegał od wierzeń celtyckich, starano się wykorzenić uroczystość. Mimo, że do tego nie doszło, obchody Halloween zostały zmienione tak, jak to tylko możliwe.

13 maja 609 n.e., Papież Bonifacy IV zadedykował Panteon w Rzymie wszystkim męczennikom chrześcijańskim i ustalono, że tego dnia obchodzone będzie święto męczenników. Następnie, za panowania Papieża Grzegorza, specyfika święta uległy zmianie i ustalono, że obchodzić 1 listopada obchodzić należy dzień zmarłych, a nie dzień męczenników. Oto geneza powstania dnia Wszystkich Świętych.

Halloween - z Irlandii do Stanów Zjednoczonych

W roku 1846 w związku z panującym wówczas kryzysem i wielkim głodem w Irlandii, miliony mieszkańców tego kraju musiało wyemigrować do USA. Wraz z ich pojawieniem się za "wielką wodą", pojawiły się tam także ich zwyczaje i tradycje - jedną z nich były obchody święta Halloween. W ten sposób przebrani Amerykanie zaczęli chodzić od domu do domu, zainspirowani irlandzką tradycją, w celu zbierania pieniędzy lub jedzenia dla duchów zmarłych osób. Tak narodziła się tradycja, którą obecnie znamy jako "cukierek albo psikus?". Dodatkowo, młodzi Amerykanie wierzyli, że tej magicznej nocy poznają także swego przyszłego małżonka - lub chociaż jego imię. W czasie oczekiwania na pojawienie się wybranka lub wybranki, spędzali czas na tworzeniu przedmiotów dekoracyjnych o tematyce śmierci i życia w zaświatach.

Sto lat później, Halloween straciło na wartości religijnej, na której oryginalnie bazowało, i aktualnie obchodzone jest w nieco inny sposób.

Halloween: etymologia słowa

Pojęcie Halloween swoje początki wzięło od irlandzkiego słowa "Hallow E'en", które jest skrótem od pojęcia "All Hallows' Eve", co na język polski przetłumaczyć można jako "Wigilia Wszystkich Świętych". Warto mieć na uwadze fakt, że słowo "Eve" nawet w obecnych czasach występuje w praktycznie wszystkich nazwach świąt obchodzonych przez Anglosasów. Przykładem może być na przykład "Christmas' Eve", czyli Wigilia Bożego Narodzenia lub "New Year's Eve", czyli Wigilia Nowego Roku (Sylwester).

W ten sposób, wraz z biegiem czasu, od celtyckiego słowa "All-Hallows' Eve", zaczęto skracać nazwę obrządku - tak powstało słowo Halloween.

Cukierek albo psikus - skąd się wzięła tradycja 'trick or treat'

W Polsce tradycja znana pod nazwą 'cukierek albo psikus?', bezpośrednio odnosi się do amerykańskiego 'trick or treat', czyli do tradycji, podczas której amerykańskie dzieci chodzą od drzwi do drzwi wypowiadając wyżej przytoczone słowa. Celem takiego działania jest zdobycie jak największej ilości cukierków (treats), lub wyzwanie gospodarza domu do spełnienia zachcianki dzieci (trick). Forma ta ewoluowała z biegiem czasu, biorąc pod uwagę fakt, że w poprzednim wieku sprawa tyczyła wyzwania właściciela domu do podarowania pieniędzy lub jedzenia, które ofiarowane by były umarłym.

Legenda Jacka O'Lantern, czyli skąd się wzięła dynia na Halloween

zucca Halloween

Wszystkim z nas obchody święta Halloween kojarzą się przede wszystkim z symbolem dyni. Stało się tak za sprawą Jacka O'Lantern i jego latarenki. Legenda głosi, że Jack, zwany także Skąpcem, pewnego dnia wybrał się na popijawę z diabłem. Jack odmówił zapłacenia za napitki, prosząc diabła o przemienienie się w monetę, dzięki której mógłby dokonać zapłaty za napoje. W momencie przemiany diabła w monetę, skąpy Jack, zamiast uiścić zapłaty, sprytnie schował monetę do kieszeni. Wraz z nią zabrał także srebrny krzyż, upewniając się, że demon nigdy nie powróci do swego pierwotnego kształtu.

Wraz z biegiem czasu, Jack zdecydował się uwolnić diabła pod dwoma warunkami. Po pierwsze, ten miał zostawić skąpca w spokoju przez rok czasu i w momencie jego śmierci nie zabierać jego duszy do piekła. Po roku czasu Jack ponownie oszukał diabła. Tym razem wyzwał demona do wspięcia się na drzewo w celu zebrania z niego owoców. Gdy ten znalazł się na szczycie drzewa, Jack wyrzeźbił drewniany krzyż na pniu - w ten sposób diabeł nie mógł zejść na dół. W ten sposób Jack wymyślił nowe warunki: demon nie mógł przeszkadzać skąpcowi przez okres 10 lat.

Wkrótce potem Jack zmarł. Biorąc pod uwagę jego niegodziwość, nie został wpuszczony przez bramy niebios, a diabeł nie chciał zabrać jego duszy do piekła. W ten sposób Jack został skazany na wieczny spacer między niebem a piekłem, podczas którego oświetlał swą drogę za pomocą wyrzeźbionej dyni z zapaloną świecą w środku.

Podczas Halloween boją się wszyscy!!!

Wampiry wysysające krew, wycie wygłodniałych wilkołaków, zombie pałętające się po ulicy, wiedźmy, duchy, które powracają z przeszłości... Dreszcz przebiega Twoje ciało, pojawiają się najgorsze koszmary. Oto Halloween - noc terroru, podczas której możesz wybrać: Ty straszysz, albo straszą Ciebie.

My uwielbiamy straszne stroje na Halloween i chętnie pomożemy Ci w Twojej transformacji w postać z Twoich najgorszych koszmarów. U nas znajdziesz przebrania na Halloween wszelkiego typu. Nie zapomnij o makijażu na Halloween, który będzie istną wisienką na torcie. Zaufaj nam - jeśli chcesz dobrze się bawić i rozśmieszyć wszystkich wokół, najpierw musisz ich porządnie przestraszyć. Wyobraź sobie ogłuszający krzyk Twoich dzieci, gdy zobaczą Cię po Twojej halloweenowej transformacji, lub głuchą ciszę, gdy przebrany zjedziesz windą na dół i wybierzesz się do sklepu po bułki...

Tak, chcemy abyś na jeden dzień był tym złym: dziś jest Halloween - wszystkie chwyty dozwolone!

Przerażające kostiumy na Halloween

Costumi spettrali per Halloween

Wśród klasycznych, strasznych kostiumów na Halloween, na pewno znajdzie się strój zombie, mumii, kościotrupa i śmierci - gwiazdy nocy Halloween.

Strój wampira

Costume da Vampiro

"Jestem tu aby wyssać Twoją krew". Stań przed lustrem i wypowiedz te słowa kilka razy w czasie, gdy będziesz ostrzyć swoje kły. Masz na sobie jeden z naszych kostiumów wampira i nic nie może stanąć Ci na przeszkodzie - dziś wszystkie ofiary są Twoje. Jest Halloween - skorzystaj z ciemności nocy i znajdź najlepszą z ofiar. Dzięki naszym przebraniom wampira będziesz tak pożądany, że ustawi się do Ciebie kolejka chętnych na wyssanie swojej krwi.

Stroje zombie

Costume da Zombie

Wśród najbardziej przerażających strojów na Halloween, bez wątpienia znajdą się przebrania zombie. Dzięki serialowi "The Walking Dead" ("Żywe Trupy"), zombie ponownie stały się modne w ostatnich latach. Wiele osób decyduje się na taki outfit, który pomaga im znaleźć mózgi w czasie przerażającej nocy Halloween.

Jeśli chcesz się przebrać za zombie, oprócz kostiumu zombie będziesz potrzebował kilku innych dodatków, takich jak protezy, blizny, sztuczna krew i porządna dawka makijażu na Halloween. Dzięki temu będziesz mógł przemienić się w zombiaka od stóp do głów.

Radzimy Ci jednak, abyś przećwiczył swój performance zombie przed lustrem, zanim rozpoczniesz swoją transformację. Bycie zombie wcale nie jest tak łatwe, jak Ci się wydaje!

Strój kościotrupa

Costume da Scheletro

Jeśli zdecydujesz się na kostium kościotrupa, trafiłeś w dziesiątkę. Oprócz straszenia najbliższych, będziesz mógł także dać lekcje z anatomii człowieka. W obu przypadkach będziesz seksownym i przerażającym kościotrupem. I to na tyle, że wszyscy z zaciekawieniem będą liczyli wszystkie Twoje kości... Nie zapomnij o białym makijażu, który podkreśli Twoje czarne oczy.

Strój czarownicy

bruja

Stroje czarownicy i kostiumy czarodzieja to absolutny klasyk na Halloween. Dzięki temu przebraniu na pewno trafisz w dziesiątkę i dodatkowo my pomożemy Ci w zgromadzeniu wszystkiego, czego potrzebujesz na tę okazję.

Wystarczy rzucić okiem na naszą sekcję strojów wiedźmy, abyś wybrał Twoje idealne przebranie na Halloween.

Teraz tylko musisz pomyśleć nad idealnym zaklęciem na Halloween. Mamy jedynie nadzieję, że nie padniesz ofiarą polowania na czarownice!

Strój dyni

Costume da Zucca

Zawsze myślałeś, że dynia to tylko kolejny symbol dekoracji na Halloween? Nic z tego. Dynia to idealny pomysł na Twoje przebranie na Halloween! W naszym katalogu znajdziesz stroje dyni w każdym wydaniu: u nas każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Począwszy od diabolicznej, przerażającej dyni, przez seksowny strój dyni, na przebraniu za dynię dla dzieci kończąc. Sam wybierz swój ulubiony kostium dyni.

Kostium mumii

Costume da Mummia

Jeśli interesuje Cię nietuzinkowy kostium na Halloween, który zawierać w sobie będzie pewną historię, przebranie za mumię będzie doskonałym wyborem. Dzięki naszym kostiumom, będziesz wyglądać jak najprawdziwsza mumia, która dopiero co wyszła ze swojej trumny. Klasyk przebrania na Halloween, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Strój ducha

Costume da Fantasma

Lubisz chodzić po ścianach? Czujesz, że posiadasz paranormalne moce? Jeśli Twoja odpowiedź to TAK, chętnie pomożemy Ci w Twojej transformacji w ducha. Wyrwij się na chwilę z życia pozagrobowego i spędź noc wśród żywych.

Sugerujemy, abyś nie zadowolił się jedynie białym prześcieradłem z otworami na oczy. Halloween to czas w roku, gdy wszystkie najbardziej wymyślne duchy wychodzą na spacer po ulicach miasta. Istnieją duchy z epoki wiktoriańskiej i inne, jeszcze bardziej realistyczne, które ścigają Cię nawet wtedy, gdy halloweenowa impreza dobiegnie końca... Załóż strój ducha i wybierz się na spacer wśród żywych. I pamiętaj... Buuuu!

Straszny klaun

Costumi da Clown horror

Wiedziałeś, że istnieje termin określający strach przed klaunami? Mowa tu o pojęciu coulrofobii - wierz nam, lub nie, ale zapewniamy Cię, że istnieje całkiem sporo osób, które cierpią na tę chorobę.

Osoby te nieodwracalnie boją się tych zabawnych panów, którzy wyróżniają się kolorowym przebraniem i twarzą pomalowaną na wesołe kolory. Nudności, zimne poty i ból brzucha to objawy panicznego strachu przed klaunami i pajacami.

Mawia się, że choroba pojawiła się w latach 80-tych po premierze filmu "IT". W filmie straszy Pennywise - potwór, który przybrał formę, na pozór wesołego klauna, który straszny mieszkańców swojego miasta.

Naszym zamiarem nie jest wystraszenie Twoich znajomych na śmierć ale... pewna dawka strachu jest jak najbardziej wskazana! Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Halloween to noc strachu.

Jeśli jesteś fanem strasznych klaunów, to idealna okazja, abyś spełnił swoje marzenie i stał się jednym z nich.

Bądź strasznym klaunem, który sieje panikę w okolicy i nie daje spać sąsiadom. Pomogą Ci w tym stroje klauna, które przyprawią wszystkich o szybsze bicie serca.

Czerwony nos, gigantyczne buty klauna, kolorowy kostium, makijaż klauna - to elementy, które będą Ci niezbędne do wykonania Twojej charakteryzacji klauna. Zatem ciesz się świętem Halloween i przygotuj Twój kostium strasznego klauna!

Strój diabła

Costume da Diavolo

Diabeł - najważniejszy organ rządzący piekłem, uosobienie grzechu i zła. Postać, której podczas święta Halloween nie może zabraknąć. Celebruj święto Halloween i zaopatrz się w strój diabła. Czeka Cię noc pełna pokus...

Strój wilkołaka

Costume da Uomo Lupo

Jeśli na niebie jest pełnia, licz się ze spotkaniem wilkołaka na swojej drodze. Podczas Halloween wszystko jest dozwolone - obojętnie, czy księżyc jest w pełni, czy nie - wilkołak na pewno znajdzie się na Twojej imprezie Halloween. Skorzystaj z okazji i wtop się w ciemność nocy dzięki Twojemu strojowi wilkołaka i wyj do księżyca!

Strój Catriny: Dia de los muertos

W czasie Halloween na ulicach można spotkać meksykańską Catrinę, która do tej nocy przygotowywuje się niesamowicie misternie. Makijaż inspirowany meksykańską czaszką, wieniec z kwiatów, strój szkieleta połączony z kolorowym tutu. Jeśli szukasz oryginalnego i niepowtarzalnego przebrania na Halloween, meksykańska Catrina będzie strzałem w dziesiątkę.

Zapamiętaj dobrze ten pomysł na przebranie - ostatnimi czasy strój Catriny Dia de los Muertos zyskuje na sile i staje się coraz bardziej popularny. Jeśli jeszcze nie wiesz jak zrobić makijaż Catriny, zerknij na nasze video z tutorialem:

Seksowne stroje na Halloween

costumi sexy Halloween

Potworna, przerażająca, ale zawsze sexy! Nie rezygnuj z bycia sexy i aktrakcyjną, mimo tego, że dziś jest Halloween. W Funidelia znajdziesz potworrrrrrnie seksowne stroje - idealne także na Halloween. Wywołasz dreszcze - i to nie tylko te wywoływane przez strach ;) !

Dzięki naszym seksownym przebraniom staniesz się tym, kim chcesz: Cruella de Mon, Sally z Miasteczka Halloween, Morticia Addams, lub wersja stroju Beetlejuice dla kobiet.

Stroje z horrorów - istnieje lepszy pomysł na przebranie na Halloween?

costumi cinema horror

W Funidelia doskonale wiemy, że gdy szukasz pomysłów na przebranie na Halloween, najpierw robisz przegląd najbardziej przerażających klasyków kinowych ze świata grozy. Nic się nie martw - jeśli nie masz w sobie wystarczająco dużo odwagi, by zdobyć się na obejrzenie jednego z klasycznych horrorów, my odrobimy lekcje za Ciebie.

Dzięki nam będziesz mógł być jak Freddy Krueger, Laleczka Chucky lub Michael Myers. Jeśli nie pamiętasz, w co byli ubrani ci bohaterowie, my pomożemy Ci odświeżyć Twą pamięć. W naszym katalogu znajdziesz liczne referencje produktów i strojów inspirowanych najbardziej znanymi postaciami z horrorów. Teraz wszystkie są do Twojej dyspozycji.

Stroje na Halloween dla mężczyzn

Jesteśmy zdania, że nigdy nie jest za późno, aby przebrać się na Halloween i dziś jest idealna ku temu okazja. Wybierz Twój kostium na Halloween spośród produktów, które oferujemy Ci w tej sekcji. U nas znajdziesz przebrania, o których nawet nie śniłeś.

Stroje na Halloween dla kobiet

Kto powiedział, że strój na Halloween dla kobiet musi być zawsze sexy? W Funidelia znajdziesz przebrania na Halloween, które oprócz tego, że są oryginalne, są także niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Wszystkie przymiotniki określające święto Halloween znajdą swoje odzwierciedlenie w naszych oryginalnych przebraniach. Sprawdź sama - do wyboru masz ponad 666 pozycji w naszym halloweenowym katalogu.

Stroje na Halloween w rozmiarze XXL

Halloween to czas dobrej zabawy, podczas której komfortowo mają czuć się absolutnie wszyscy! U nas znajdziesz stroje na Halloween w dużych rozmiarach, dzięki którym kupisz kostium, w którym będziesz czuł się swobodnie i wygodnie podczas tej nocy.

Stroje na Halloween dla chłopców

costume halloween per bambino

Wszystkie dzieci, zwłaszcza w Polsce i w innych krajach nie anglosaskich, za Halloween uważają święto, podczas którego królują przebrania, słodycze i dynie z wyrzeźbionymi otworami na oczy i buzię. Nasi najmniejsi z upodobaniem wybrali stroje zombie, wampira, szkieleta lub czarownicy - tak przebrani chętnie płatają figle swoim rodzicom i straszą kolegów.

Aaaaaale, żadne z nich nie jest skłonne użyć dwa razy tego samego stroju na Halloween. Ponadto, dzieci szybko rosną i co roku potrzebują innego kostiumu na Halloween. W każdym razie, jeśli Twój Maluch będzie miał wątpliwości i nie będzie wiedział za co się przebrać na Halloween, w naszej ofercie znajdziesz przebrania dla chłopców, dzięki którym wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane raz na zawsze.

Przebrania na Halloween dla dziewczynek

costumi halloween per bambina

Tak jak chłopcy, dziewczynki również lubią przebierać się w czasie przerażającej nocy strachów. Dziewczynki chętnie przemieniają się w inną osobę i ubierają strój, w którym wybiorą się na swój wieczorny spacer biegając od drzwi do drzwi Waszych sąsiadów.

Te najbardziej odważne przebierają się za zombie lub za gnijącą pannę młodą. Inne wolą bardziej uderzać w klasyki i decydują się na stroje czarownicy, wampirzycy lub na przebranie za dynię.

Poświęć kilka minut i zapoznaj się z różnymi opcjami, które oferujemy Ci na przebranie dla dziewczynek na Halloween. Z pewnością u nas znajdziesz idealny kostium na tę okazję.

Stroje na Halloween dla niemowląt

costumi di Halloween per neonati

Pierwsze obchody Halloween zapadają w pamięć na bardzo długo. Tak tak, drodzy rodzice, oto moment, w którym musicie wybrać pierwszy kostium na Halloween dla Waszego bobasa i zadbać o to, aby nie był to pierwszy lepszy kostium, który wpadnie Wam w ręce. Pierwszy strój dla niemowlęcia musi być absolutnie szałowy!

My pomożemy Ci zdecydować za co przebrać Twojego noworodka. W naszym katalogu znajdziesz szeroki wybór najlepszych przebrań na Halloween dla niemowląt. Wśród nich znajdziesz takie klasyki jak mini-czarownice, mini-dynie i inne. Oprócz tego mamy dla Ciebie stroje małych wampirków albo diabełków, oraz przebrania za kościotrupa z mini-tutu lub stroje z Miasteczka Halloween w wersji dla najmniejszych.

Stroje na Halloween dla psów

costumi di Halloween per cani

Jeśli nie ruszasz się nigdzie bez Twojego najlepszego przyjaciela, jesteśmy pewni, że będziesz go chciał zabrać ze sobą także na Twoją imprezę Halloween. Jeśli tak jest, w Funidelia znajdziesz to, czego szukasz. Tak tak - mamy nawet przebrania dla psów, specjalnie stworzone na obchody święta Halloween. Jesteśmy zdania, że rodzinka musi trzymać się razem i dziś jest idealna okazja ku temu.

Stroje na Halloween dla par

costumi di Halloween per coppie

Wszyscy Wam mówią, że jesteście idealną parą wprost stworzoną dla siebie? Spraw, że tej nocy zostaniecie najbardziej wyróżniającą się parą w tłumie i pokażcie na co Was stać w noc duchów. Jeśli nie macie pomysłu na przebranie na Halloween dla pary, u nas znajdziecie całe mnóstwo pomysłów i przebrań dla par, które pomogą Wam podjąć tę trudną decyzję.

Stroje na Halloween dla par, które prawie przecięły ciągłość swojego związku

Ok, jesteście świeżo po kryzysie, który na szczęście został zażegnany i teraz układa Wam się lepiej, niż kiedykolwiek. Od teraz, gdy trzeba będzie przeciąć coś, niech nie będzie to związane z Waszą relacją, lecz z wymogami scenariusza. Świętuj Halloween z naszymi strojami Edwarda Nożycorękiego w wersji dla mężczyzn i dla kobiet. I nie zapomnij o Twoich dłoniach, to znaczy o nożyczkach, to znaczy o dłoniach...

Stroje na Halloween dla nowożeńców lub dla narzeczonych

Właśnie sformalizowaliście swój związek lub dopiero macie zamiar iść do ołtarza? Nie ma lepszego sposobu na przeniesienie Waszych intencji podczas święta Halloween, niż przebranie się za gnijącą pannę młodą i pana młodego. Niektórzy nawet będa Wam współczuć myśląc, że oboje umarliście zaraz po ślubie... Nie zapomnij o rzuceniu bukietu przed wyjściem z imprezy!

Stroje na Halloween dla eleganckich par

Jeśli elegancja jest tym, co Was wyróżnia, musicie wcielić się w skórę Morticii i Gomeza Addamsów. Gomez to elegancki treser lwów, zwykle nosi garnitur w pasy i jest szaleńczo zakochany w swojej pięknej i białej jak śnieg żonie - Morticii.

Stroje na Halloween dla zwariowanych par

Miłość-nienawiść. To relacja, która wyróżnia najbardziej enigmatyczną i złowrogą parę ze świata DC. Oczywiście mowa o związku Jokera i Harley. Dzięki strojowi Jokera i kostiumowi Harley Quinn wspólnie przeżyjecie szalone emocje, które zapadną Wam w pamięć na długie lata.

Stroje na Halloween dla par rodem z filmu

Istnieje wiele par filmowych, lecz żadna z nich nie jest tak straszna i odpowiednia na Halloween, jak związek, który tworzy Regan i ojciec Karras z filmu Egzorcysta. W Funidelia znajdziesz przebrania obu postaci, które przyprawią Was o gęsią skórkę.

Makijaż na Halloween

Trucco Halloween

Obojętnie na jaki kostium halloweenowy się zdecydujesz, pamiętaj że nie będzie on pełny bez odpowiedniego makijażu na Halloween. Tak jak do wyboru masz setki kostiumów na Halloween, tak samo możesz wybierać spośród wielu rodzajów makijażu na Halloween. Zestaw lateksu, który przyda Ci się do Twojego makijażu zombie, kły wampira, kolorowy makijaż wiedźmy... Mamy to wszystko i jeszcze więcej! W naszym katalogu znajdziesz artykuły do makijażu przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów.

Maski na Halloween

Maschere di Halloween

Niepokojące, przerażające, rzeczywiste, lateksowe, potworne, profesjonalne... To tylko niektóre z przymiotników określających nasze maski na Halloween.

Skompletuj Twój look na Halloween wybierając jedną z naszych strasznych masek. Możesz wybierać spośród masek kompletnych, zasłaniających całą głowę lub z masek na pół twarzy, które zakrywają jedynie oczy.

Dekoracja na Halloween

decorazioni di Halloween

Impreza halloweenowa musi być potwornie idealna. Właśnie z tego powodu będziesz potrzebował idealnej dekoracji na halloween. Pamiętaj, że dobra dekoracja na Halloween to połowa sukcesu udanej imprezy. Świecące dynie, wiszące kościotrupy, pajęczyny, przedmioty świecące w ciemności - to tylko niektóre z artykułów, które czekają na Ciebie w sekcji dekoracji na Halloween.

Top