Wszystkie informację o produkcie na naszej stronie są nam podane przez dostawcę lub producenta. Niestety nie posiadamy więcej informacji na temat produktu.

Z reguły wszystkie kostiumy wykonane są z materiałów syntetycznych. W niektórych przypadkach specyfikacje strojów mogą być zróżnicowane. Wszystkie informacje, którymi dyspoujemy na temat każdego produktu, podane są w jego opisie. Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami przed zakupem produktu.

Pod nazwą produktu znajdziesz wszelkie informacje na ten temat.

Pamiętaj, że w przypadku większości strojów, dysponujemy tabelą rozmiarów. Prosimy o zapoznanie się z tabelą, aby móc poprawnie wybrać odpowiedni rozmiar kostiumu. Każdy produkt, który jest dostępny w różnych rozmiarach, posiada tabelę rozmiarów dostępną dla Ciebie.

Miej na uwadze fakt, że tabela rozmiarów jest odpowiednikiem wartości podanych nam przez producenta i czasem może mieć znaczenie orientacyjne. Dochodzi do przypadków kiedy zmiany wahają się w zakresie rozmiarów. Zaufaj swoim doświadczeniom i sugeruj się opiniami klientów.

Niektóre produkty, takie jak akcesoria, nie posiadają tabeli rozmiarów, w opisie produktu podajemy czy są przeznaczone dla dzieci czy dla dorosłych.

Ponadto, należy pamiętać, że czasami, w zależności od pochodzenia producenta odzieży (zazwyczaj USA), rozmiary podany na metce będzie inny niż jest w rzeczywistości. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że odzwierciedlamy rozmiar, który odpowiada rzeczywistości.

Aby prawidłowo obliczyć Twoje wymiary, zostań w bieliźnie (ponieważ ubranie dodaje kilka cm). Należy pamiętać, że wymiary podane są w centymetrach, a w momencie mierzenia powinieneś umieścić centrymetr w pionie i docisnąć do ciała bez skręcania czy zginania.

Podane wymiary dotyczą osoby, która będzie nosić strój, a nie samego stroju. Nie wszystkie kostiumy są dostępne we wszystkich rozmiarach. Przed zakupem sprawdź dostępne rozmiary stroju.

Jeśli jesteś wysoką lub korpulentną osobą i masz wątpliwości pomiędzy dwoma rozmiarami, zalecamy wybranie większego rozmiaru.

barn flicka
  • Obwód klatki piersiowej: Aby poprawnie zmierzyć obwód klatki piersiowej, zmierz od najszerszej części aż do sutka.
  • Obwód w pasie: Obwód w pasie mierzy się w jego najwęższej części.
  • Obwód bioder: Aby poprawnie zmierzyć obwód bioder, zacznij mierzenie od ich najszerszej części.
  • Zewnętrzna długość nogi: Zewnętrzna długość nogi mierzona jest w celu znalezienia prawidłowego rozmiaru spodni. Aby poprawnie ją zmierzyć, dokonaj pomiaru od bioder do stóp na wyprostowanej nodze.
  • Krocze: Wewnętrzna długość nogi to pomiar, który potrzebny jest do znalezienia prawidłowej długości spodni. Zmierz wnętrze nogi od pachwiny w kierunku stopy.
  • Wzrost: Aby prawidłowo zmierzyć wzrost, stań prosto i zmierz się od czubka głowy aż do stóp. Aby upewnić się, że stoisz totalnie prosto, stań przy ścianie i połóż sobie książkę na głowie. W ten sposób zmierzysz swój wzrost co do centrymetra.
  • Obwód szyi:
  • Aby zmierzyć obwód szyi, ułóż taśmę pomiarową "centrymetr" wokół szyi.

Należy pamiętać, że pomiary podane są w centymetrach, i że w chwili mierzenia psa zwierze powinno stać nieruchomo, a taśmę do mierzenia powinieneś umieścić horyzontalnie.

Podane wymiary odnoszą się do zwierzęcia, które będzie nosiło kostium, a nie do kostiumu samego w sobie.

Nie wszystkie kostiumy posiadają dostępną tabelę rozmairów. Skonsultuj folder z informacjami o produkcie, aby sprawdzić dostępne rozmiary.

Jeśli pies jest wysoki lub masywny, polecamy wybranie większego kostiumu.

barn
  • Obwód klatki piersiowej: Pomiar najszerszej części klatki piersiowej (jak na zdjęciu obok).
  • Długość tułowia: Pomiar od szyji do początku ogona (jak na zdjęciu obok).
Top