Jakie formy płatności akceptowane sa na Funidelia.pl?

www.funidelia.pl akceptuje następujące formy płatności:

*Niestety nie ma możliwości płatności za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego. Aby wpłacić pieniądze na nasze konto bankowe, prosimy o wykonanie płatności używając platformy Przelewy24 lub PayU. Akceptujemy tylko formy płatności widniejące powyżej.

Paypal: Paypal

Twoje zamówienie wyślemy po otrzymaniu płatności. Zazwyczaj płatność za pomocą PayPal dociera do nas w ciągu kilku minut. Jeśli płacisz za pośrednictwem systemu PayPal, zawsze od razu otrzymujesz potwierdzenie zapłaty.

Miej na uwadze, ze w niektórych przypadkach może dojść do błędów na stronach internetowych systemu PayPal.

Jeśli chcesz zwrócić towar, pieniądze prześlemy Ci na Twoje konto PayPal. Potem możesz zdecydować, czy chcesz zatrzymać swoje pieniądze w programie PayPal, czy przelać je na Twoje konto bankowe. Tymi informacjami możesz zarządzać na Twoim koncie PayPal.


Płatność za pobraniem:

Przy wyborze płatności pobraniowej zapłacisz komisję w wysokości 3% wartości zamówienia lub minimum 10 zł. Możliwość płatności przy odbiorze nie jest dostępna jeżeli wartość zamówionych produktów przekracza 800 zł. W przypadku zwrotu produktów kupionych za pobraniem, konieczne będzie podanie nam Twoich danych bankowych, potrzebnych do zwrotu środków na Twoją korzyść.

Płatność przy odbiorze dostępna jest tylko w momencie wybrania przesyłki standardowej (DPD).


Przelewy24: Przelewy24

Płatność za pośrednictwem platformy Przelewy24 dociera do nas przeciągu kilku sekund, co skutecznie przyspiesza czas zaksięgowania Twojej wpłaty. Po prostu wybierz bank, w którym masz swoje konto bankowe i podaj informacje, których wymaga platforma. O nasze dane bankowe nie musisz się martwić - są już automatycznie wdrożone podczas złożenia zamówienia przez Ciebie.

Dzięki Przelewy24 możesz również zapłacić za zamówienie standardowym przelewem bankowym. Po prostu pobierz wypełniony już druczek do przelewu i uiścij opłatę na poczcie.

Pamiętaj, że aby móc zrealizować Twoje zamówienie, najpierw musimy otrzymać Twoją płatność. W przypadku wyboru płatności standardowym przelewem bankowym, niekiedy Twoja wpłata dociera do nas w czasie nawet do 3 dni roboczych od momentu polecenia wpłaty. Nie istnieje możliwość zrealizowania zamówienia przed momentem zaksięgowania Twojej wpłaty.


PayU: Przelewy24

PayU to ekspresowa płatność online. Oferuje szeroką gamę metod płatności online, dzięki czemu na pewno znajdziesz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Zapłać za zakupy online nawet w 0,5 sekundy bez potrzeby przechodzenia na dodatkowe strony płatności, wybierając metodę płatności za pośrednictwem karty płatniczej lub przelewu bankowego online. Wybierając przelew możesz skorzystać z następujących opcji: mTransfer, MultiTransfer, Przelew24 BZWBK, Płacę z Bankiem Pekao S.A., Płacę poprzez Przelew z BPH, płacę z iPKO, Płać z ING, Credit Agricole e-przelew, Płacę z Millennium, Płacę z Citi Handlowy, Płacę przelewem tradycyjnym, Przelew z Idea Bank, Płacę z Eurobankiem, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe, Meritum Bank Przelew, Paribas Bank Polska S.A., Płać z BOŚ, Płacę z Getin Bank, Płacę z Noble Bank.

Dzięki PayU możesz również zapłacić za zamówienie standardowym przelewem bankowym. Po prostu pobierz wypełniony już druczek do przelewu i uiścij opłatę na poczcie.

Pamiętaj, że aby móc zrealizować Twoje zamówienie, najpierw musimy otrzymać Twoją płatność. W przypadku wyboru płatności standardowym przelewem bankowym, niekiedy Twoja wpłata dociera do nas w czasie nawet do 3 dni roboczych od momentu polecenia wpłaty. Nie istnieje możliwość zrealizowania zamówienia przed momentem zaksięgowania Twojej wpłaty.


Karta płatnicza: VISA, VISA Electrón, 4B, Mastercard o American Express

Płatność kartą płatniczą gwarantuje prostą i bezpieczną formę płatności. Akceptujemy płatność kartą MasterCard, Visa, Maestro i American Express bez żadnego limitu maksymalnego. Kwota pobrana zostanie z Twojego konta bezpośrednio po przesłaniu zamówienia.

W przypadku zwrotu towarów, zasilimy Twoje konto o kwotę poniesioną w trakcie wcześniejszego zakupu. Informacje o Twojej karcie płatniczej przesłane zostaną do nas w formie zaszyfrowanej, używając technologii SSL.

Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa wynikającego z tej technologii, zakupy kartą płatniczą w Funidelia są na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, kliknij tutaj.

Top