Gadżety i prezenty Pora na Przygodę

Szukasz prezentu, który zachwyci fana "Pory na Przygodę"? Zapoznaj się z gadżetami z tej popularnej kreskówki, stanowią one wręcz idealny materiał na podarunek dla wyjątkowej osoby. "Pora na Przygodę" to kreskówka o przygodach Finna, człowieka oraz jego najlepszego przyjaciela (i brata), psa Jake'a. Jake posiada magiczne zdolności, dzięki którym może dowolnie zmieniać kształt i rozmiar. Podczas swoich wspaniałych przygód, główni bohaterowie poznają wiele oryginalnych postaci: Królewnę Balonową, Królewnę Grudkowego Kosmosu, wampirzycę Marcelinę, Słoniczkę, Gienia, BMO i wiele innych. W naszym katalogu znajdziesz wiele gadżetów, nawiązujących do wyżej wymienionych bohaterów. Mamy ubrania z twarzami Jake'a i Finna, kubki, figurki Funko Pop, plecaki, czapki, breloki do kluczy, sprzączki paska, szaliki, rękawiczki i unikalne koszulki. Zapoznaj się z szerokim wachlarzem gadżetów z "Pory na Przygodę", tak pasujących na prezent. Ciesz się widokiem zaskoczenia na twarzy obdarowanego fana... lub spraw sobie upominek - zasługujesz na to!

Filtruj listę
Twoje wyszukiwanie:

Gadżety z "Pory na Przygodę", idealne na prezent. Produkty inspirowane twoimi ulubionymi postaciami, takimi jak Finn, Jake, Królewna Balonowa i wiele innych

Zapoznaj się z naszą kolekcją gadżetów z "Pory na Przygodę", idealnych na prezent dla fana tej kreskówki. Znajdziesz w niej super zabawne koszulki i bluzy, pokryte kolorowymi nadrukami. Często zawierają one wizerunki postaci z serii. Odśwież z ich pomocą swoją garderobę! Mamy też wspaniałe dodatki i akcesoria: kubki, czapki, rękawiczki i skarpety. W naszym katalogu online są też kolekcjonerskie figurki Funko Pop, które z pewnością ucieszą każdego fana. Nie ma nic lepszego od zimowych czapek z pomponami. Jeśli chcesz natomiast wręczyć bliskiej osobie praktyczny podarunek, zerknij na plecaki, dostępne na Funidelii.

Top